איך לעשות חתונה רווחית וטובה

כל אחד מדמיין את יום חתונתו בצורה המושלמת ביותר, שולחנות עמוסים בסועדים שהגיעו וכיבדו, אוכל מעולה שכולם באים לפרגן עליו וכספת עמוסה בצ'קים ומזומן שיכסו את החתונה וישאירו מספיק לרכב חדש לזוג הצעיר… אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד, אם לא תהיו מחושבים ומדויקים ככל שניתן אתם עלולים לסיים את האירוע מאוכזבים ועם חור גדול בכיס.

בכתבה זו נביא בפניכם מספר טיפים כיצד לעשות חתונה שתהיה רווחית אבל גם מהנה.

מספר טיפים לחתונה רווחית ומהנה

1. הזמינו רק אנשים קרובים באמת – רבים מהמתחתנים נוטים להזמין את כל מי שהכירו ב 20 שנים האחרונות וזה לרוב כולל אנשים שכבר לא נמצאים איתם בקשר רציף, זוהי טעות גדולה לעשות זאת כיוון ואלו אנשים שסביר להניח שיגיעו באחוזים נמוכים ואם כבר יגיעו הפרגון בכסף לא משם יבוא, לעומת זאת התבססו על חתונה מצומצמת אבל של אנשים ממש קרובים ותגלו כי ההמולה ברחבה תהיה גדולה והצ'קים בכספת יהיו שמנים.
2. אל תתפזרו עם השואו – בחלק בלתי מבוטל של חתונות היום החתן והכלה מגזימים בשואו מסביב, מדובר על רכבי יוקרה ששוכרים במיוחד לאירוע, על שמלות שהמחיר השכרה שלהן עומד על מחיר של רכב קטן, על נברשות, בקבוקי וויסקי וקוניאק במחירים מטורפים, מופע זיקוקים ועוד, קחו בחשבון שאף אחד לא יכסה לכם את השואו הזה אז תעשו חושבים.
3. בחרו יום שהוא לא חמישי – ימי חמישי הם הימים המועדפים על רוב הזוגות, אבל אלו גם הימים הכי יקרים ואם תתחתנו ביום אחר באמצע השבוע תזכו להוזלה משמעותית מגן האירועים.
4. השקיעו באוכל ובשתייה – אוכל טוב ושתייה איכותית הם הדברים שבדרך כלל הכי זוכרים מהחתונה, השקיעו בשניהם ותיזכרו לטובה על ידי האורחים.
5. השקיעו בדי ג'י – דיג'י טוב יודע לכוון לקהל, השקיעו בדיג'י והקהל שלכם יקפץ וירקוד.