איך לתכנן מסיבת רווקות ללא חריגה מהתקציב

 

 

החברה הכי טובה שלך מתחרת, ואת לא יודעת את נפשך ברוב אושר. למעשה, ידעת שהיא תבחר בך וכבר התחלת להלהיב את מעגל החברות הקרובות לגבי מסיבת הרווקות ואולי אפילו לתכנן אותה. אבל בעוד שלך אין בעיה להוציא הון על המסיבה (לא כולל הצ'ק שצריך לתת לחתונה עצמה) אין זה אומר ששאר החברות יכולות לעמוד בתקציב מטורף ולכן יש להתחשב בהן.

לקבוע תקציב פר חברה ולא תקציב כללי

לזרוק מספר כללי לשמיים, שאת חושבת שהוא מכובד לכלה לעתיד וטוב לחברות שלה, זאת לא ממש הדרך הנכונה. אל תקבעי תקציב בצורה כזו. יש לקבוע תקציב פר חברה. למשל לא יותר מ 250 ₪ לראש. מכאן תוכלי לגזור כמה חברות צריך להזמין על מנת לעמוד בתקציב מסוים או להפך להתאים את הפעילויות לתקציב הקיים. זה יכול לחסוך את ההתלבטות אם להזמין רק את החברות שהכלה בקשר קבוע איתם, או גם את החברות שהיא פחות בקשר איתן.

תיאום עם המפעילה לגבי אביזרים

אביזרים למסיבת רווקות הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע. אחת הטעויות הנפוצות היא קניית יותר מידי אביזרים או כפילות אביזרים. איך זה קורה? מזמינים מפעילה ולא ממש בודקים איתה מה היא מביאה אתה למסיבה. חלק מהמפעילות, כוללות אביזרים במסגרת השירות שלהן. מומלץ להימנע מקניית אביזרים לפני שמזמינים מפעילה למסיבה.

עדיף פחות מאשר יותר

כמו אימהות פולניות, כך גם מארגנות של מסיבות, הן כל-כך פוחדות שיחסר משהו עד שהן מזמינות יותר ממה שצריך וכך מתבזבז לו התקציב. לפני שאת מזמינה שתיה, תבדקי מה החברות שותות, מה הן אוהבות ומה הן לא אוהבות. כך תוכלו לשאר כמה צריך. כמו כן, כאשר מדובר באלכוהול, עדיף לרכוש מחנות שמאפשרת החזרה של בקבוקים לא פתוחים.

פשרות

לפעמים מיעוט מוזמנות יוצר תקציב די קטן ומוגבל. מה שמקשה מאוד על הפקת האירוע במקרה כזה, אפשר לעשות את הפשרות הבאות:

  • הפעלה במקום מפעילה – ברשת תמצאו אינספור רעיונות להפעלות מהבסיסיות ביוצר כמו לזהות מבין קבוצת איברי גוף, מהו האיבר של החתן, ועד למשימות ארוכות טווח שמתחילות עוד לפני מסיבת הרווקות כמו חפש את המטמון.

 

  • בבית במקום בספא – בנות רבות עושות מסיבות רווקות בספא, כן, זה מקפיץ את התקציב באופן משמעותי, ולכן אפשר לוותר על כך ולעשות אותו פשוט בבית של אחת מהחברות. רצוי שזה לא יהיה בבית של הכלה לעתיד. שינוי אווירה יעשה לה רק טוב.

 

  • אוכל פשוט וקל – להזמין פיצה או המבורגר ישר לאזור המסיבה במקום אוכל יוקרתי שיכול לעלות לכולן ביוקר. הרי האוכל זה לא הדבר המרכזי במסיבות כאלה, אלא הזמן והפעילות שכולן מבלות ביחד. עוד דרך היא שכל אחת תיקח אחריות אחראית על הכנת מנה מסוימת של אוכל במסגרת התקציב שנקבע מראש.