אטרקציות לאירועים

אטרקציות לאירועים משדרגות את האירוע ומקפיצות אותו בכמה דרגות למעלה. אטרקציות גורמות להנאה רבה לכל הסובבים והמוזמנים לאירוע ומשמחות מאוד את בעל או בעלת השמחה. לאירועים יוקרתיים תמיד נוסיף אטרקציות לאירועים המתאימות לסגנון ואופי האירוע על מנת שהאירוע יצא מושלם מכל הבחינות. אטרקציות מומלץ להזמין מחברות המנוסות ומתמחות בתחום. חברות אלו ידאגו לכל הפרטים, הקטנים והגדולים, ואתם, בעלי השמחה, תוכלו ליהנות מהאירוע שלכם בראש שקט ובלב שמח.

אטרקציות לאירועים  – כשאטרקציה פוגשת אירוע….

אטרקציות לאירועים ניתן להרכיב לכל אירוע בפני עצמו. אין צורך לקחת סט מסוים של אטרקציות, אלא ניתן לבחור את האטרקציות המיוחדות המתאימות לאירוע הספציפי שלכם ולטעם האישי של בעל או בעלת השמחה. למשל, לבת מצווה ניתן לבחור מספר אטרקציות בנושא אוכל, כגון: עגלת גלידה לאירועים, עגלת קרפ, עגלת סושי לאורחים המבוגרים יותר, עגלת אייס קפה, עגלת מוזלי וגלידת יוגורט ועגלת פיצה.

בנוסף, לבת מצווה ניתן להוסיף גם אטרקציה בסגנון של תא צילום לאירועים – מדובר כיום בדבר החם ביותר בתחום של אטרקציות לאירועים. הילדות בנות השתיים עשרה מאוד אוהבות להתלבש ולהתאפר כמו גדולות, כמו מבוגרות וכמובן להצטלם אחר כך ולהנציח את הרגע.

וכמובן, שאי אפשר לעשות אירוע בלי תוספת של מוזיקה שתעשה קצת שמח ותרקיד את האורחים, אוכל טעים, אטרקציות ברחבת הריקודים, מגנטים באירועים ועוד  במסגרת אטרקציות לאירועים ניתן גם להזמין זמר אורח או די. ג'י, תקליטן או אפילו להקה שתנגן ותשמח את לב האורחים.

אטרקציות לאירועים – לקוחות מספרים:

טובה מירושלים מספרת: לפני כשבועיים הוזמנו לחגיגת יום ההולדת של אחייניתי. זו האחיינית הבכורה במשפחתנו, והיא חגגה השנה יום הולדת עשירי. ההתרגשות הייתה רבה בקרב כל בני המשפחה. רצינו להפוך את האירוע למשהו מיוחד, לא עוד אירוע שגרתי של חגיגת יום הולדת, משחקי יום הולדת ועוגה.

רצינו שהחברים והחברות יזכרו את היום הולדת הזה לעוד שנים רבות וכמובן שגם כלת השמחה. שהאירוע ייתן לנו שמחה וכוח להתקדם הלאה אל השנה החדשה. הוספנו לאירוע מספר אטרקציות לאירועים בהזמנה אישית, והם אכן פעלו את פעולתן! החברים והחברות של כלת השמחה נהנו עד הגג משפע האוכל המגוון והמיוחד, מהאטרקציות ומהמוזיקה. אין ספק כי החגיגה המיוחדת הזו הותירה עלינו רושם רב ושמחה רבה.

 


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218