ימי הולדת

ימי הולדת דורשים חגיגה, אם הם למבוגרים או לילדים. אירועי יום הולדת מזהים את ציוני הדרך בחייו של האדם. חגיגות אלו יכולות להיות אקראיות או פורמליות. ימי הולדת עשויים להיות אינטימים ,כמה חברים, קרובים ובני משפחה, או אירועים מפוארים . בכל מסיבת יום הולדת , או לבנים או מסיבת יום הולדת לבנות למבוגר או צעיר , צריך שיהיו אתגרים משלה, לכן חברת אל הים והצוות שלה מתכננים ומארגנים את האירוע המיוחד והמאתגר ביותר בשבילכם ובשביל המוזמנים שלכם .

ימי הולדת לילדים :

מסיבות יום הולדת לילדים לעיתים קרובות מתרחשים באווירה מיוחדת שתוכל במראה שלה להתאים לגיל של הילד ולדברים שהוא אוהב וכל מסיבה חייבת להכיל בלונים בסידורים תואמים ובצבעים מיוחדים. דוגמא – אם הילד אוהב רכיבה על סוסים אז הצוות שלנו יקים בשבילו חוות סוסים על חוף הים עם כובעי "קאובויז" ותלבושות שונות שיוכלו לשקף ולספק לו מה שהוא אוהב , רכיבה על סוסי פוני בחוף הים, משחקי סוסים, וכו'… לבנות אפשר לבנות אוהל בצורת ארמון של נסיכה וחלוקת תלבושות מיוחדות למוזמנות ולמוזמנים, בניית בתים מחול שישקפו עיר שלמה עם הרבה צבעים , ועוד…  הגשמת חלומות הילדות  …. כל המסיבות כוללות תפאורה צבעונית, כלי שולחן ומצעים בצבעים מיוחדים ומתאימים לתמונה שמשקפת המסיבה , קרקס , משחקים, שתייה קלה, צ'יפסים המבורגרים ולחמניה בנקנקיות , סוכריות וממתקים. מופעים שונים כמו ליצן, קוסם, רקדנים, ועוד הרבה … ולא לשכוח כל מיני אטרקציות שונות ומשחקים שיכולים למשוך ולאתגר כל מי שנמצא במסיבה כמו תחרויות שונות , שירי יום הולדת,  משחקי קלפים, משחקי כדורים , מתנפחים למיניהם , מכונות סבונים , מכונות פופקורן, מכונות סוכר , ברד, וכו'… כל מה שילד אוהב כדי שלא ישכח יום שכזה בחיים . ולא לשכוח מתנות ליום הולדת למוזמנים כתזכורת ליום ההולדת. ניתן גם לעשות אירוע ייחודי ולהזמין הופעה של אומנות לחימה או לארגן הקרנת סרטים לילדים על גבי מסך ענק.

ימי הולדת למבוגרים :

 עיצוב מקום המסיבה על החוף תלוי בסוגה של המסיבה , התפאורה עשויה לכלול פרחים, שרשראות, פוסטרים , תאורה דקורטיבית, או פריטים לנושא המסיבה . תיאום צבעי כלי שולחן ומצעים נבחרים בדרך כלל לחזק את נושא המסיבה דוגמא – אם החבר מתכנן מסיבת יום הולדת בהפתעה לחברתו ורוצה להזכיר לה דברי או להציע לה נישואין לפני האורחים אז התפאורה תהיה בצבעים אדומים , חמים ומלאים אהבה … . המזון יכול להיות מורכב או כיבוד קל או פשוט ארוחה שלמה , שוב בהתאם לנושא המסיבה והתקציב המותר. ולא לשכוח את המשקאות הקלים והאלכוהוליים.

בידור במסיבה יכול להיות משחקים ופרסים , פעילויות, הופעות,הפעלות, מופעים שונים כמו ליצנים , קוסמים , רקדניות ורקדנים, זמרים ואמנים ועוד… הרבה מופעים ואטרקציות שונות שיכולים להפליא את היום של החגיגה ויהפוך אותו ליום חגיגי ייחודי שלא יישכח לעולם. באמצעות הצוות המומחה והמקצועי שלנו החגיגה שלכם תהפוך ליום חגיגי של פעם בחיים, לכם ולאורחים שלכם, שאין סיכוי לשכוח יום זה.

ילדים ומבוגרים כאחד רוצים את אותם הדברים לימי ההולדת שלהם: אוכל טעים, משקאות, בילוי נהדר, והרבה כיף.ימי הולדת בחוף הים הם בין הרעיונות ליום הולדת הכי אטרקטיביות שיכולות להיות עם אטרקציות שונות ומיוחדות כמו שחייה , סיור בספינות ויאכטות מתנפחים במים ,והכל …

מה שעליכם לעשות זה לדמיין ולחשוב איך רוצים שיום ההולדת יהיה,  ואנו נעצב נארגן ונגשים לכם הכל ובמחירים שיתאימו לכם  … .