מסיבת סיום

מסיבת סיום היא האירוע הכי משמח שיכול לקרות לכל אחד ואחת אם זו מסיבה של הגן, מסיבה של בי"ס יסודי, תיכון ומסיבות סיום של לימודים אקדמיים אחרים. התכנון למסיבת סיום היא המשימה החשובה ביותר והקשה גם כן אך עם אל הים המשימה תהפוך לחוויה בלתי נשכחת.

טקס הסיום נחשב לאירוע היפה ביותר בחייהם של הרבה אנשים מאחר שהוא הסוף של תקופה מעייפת ומייגעת שמגיע להם לשמוח ולהתכונן לחיים החדשים שיתחילו אחרי המסיבה. בדרך כלל כשאומרים מסיבת סיום מתכוונים לרוב לטקס הסיום של תלמידי י"ב שעוברים מחייהם קקטינים לחיים החדשים כבוגרים ועצמאיים. לכן כל מסיבה וטקס כזה חייב להיות מיוחד ובלתי נשכח.

ההכנות למסיבות הסיום מצריך תכנון, עיצוב והכנות מיוחדות על מנת לגרום לה להיות המסיבה הכי יפה ומוצלחת קטנה או גדולה. ולמטרה זו חברת אל הים שמה לה כמה נקודות חשובות לעבוד לפיהם ולתכנן את האירוע, שנחשבות לחשובות בתכנון סוג זה של אירועים. נקודות אלו הן:

  • בחירת מקום האירוע – איזה חוף יתאים לטקס הסיום, קרבה למקום המגורים
  • מספר המוזמנים- חייבים לדעת מספר המוזמנים לטקס על מנת שהמקום יתאים, יספיק ואם הטקס כולל ארוחות חשוב להכין הכל כדי שלא ייחסר כלום.
  • זמן המסיבה – עדיף לקבוע זמן שיתאים לכל המוזמנים ויהיה נוח.
  • התקציב- חברת אל הים עושה כל המאמצים להגשים את חלומו של כל אחד בהתאם לסכום שיכול הלקוח לשלם.
  • רעיון של המסיבה ומה המטרה ממנה- לכל אחד יש את התחביבים שלו ובמידה ואחד הלקוחות רוצה לממש תחביב מסויים במסיבת הסיום אנו ננסה לעצב הכל לפי הרעיון.
  • סוג של אוכל וקינוחים- מסיבות סיום בדרך כלל כוללות תפריטים קלים אך יש מצבים שהלקוח מבקש ארוחות מיוחדות , לכן צריך לדעת מראש ולהכין הכל כדי שנוכל לספק אותם.
  • קישוטים- למקום, לכסאות ולשולחנות. בהתחשב לטעם של הלקוח אם הוא אוהב פרחים, בלוני או ציורים ותמונות .
  • עיצוב המקום של האירוע- במקרה ולטקס יש רעיון אז העיצוב יהיה לפי אותו רעיון אך במקרה ולא ננסה לייחד את האירוע לפי הסגנון של הלקוח והמוזמנים.
  • אטרקציות באירוע- זהו הדבר הכי חשוב בטקסי הסיום מאחר והחוגגים את היום הזה הינם האנשים שמרגישים הכי שמחים ומאושרים שרוצים להתפעל, להתפנק, לרקוד, לקפוץ ולשמוח כמה שיותר. אטרקציות יכולות להיות משחקים, מירוצים, רכיבה על סוסים, חידות, ריקודים ומוזיקה מיוחדת, רקדניות וכו'…
  •  תזכורות ומתנות מיוחדות- בכל טקס סיום מומלץ לחלק מתנות בסוף המסיבה כדי שתישאר לתזכורת מיוחדת לאורך כל השנים.

ועוד .

חברת אל הים מתמחה באירועים מכל הסוגים ובכל הגדלים , במידה ורוצים לשמח את יקיריכם מסיימי התיכון או מסיימי לימודיהם האקדמאיים תיצרו איתנו קשר לייעץ לכם בחינם, ובמידה ועדיים אין לכם רעיון למסיבה אנו נשמח לעזור לכם להגיע לרעיון ותכנון שיהלום את המסיבה ואת כל המוזמנים לאורך כל חייהם.

בהצלחה !


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218