את מי להזמין לחתונה?

אז אתם כבר מאורסים ויש תאריך ואפילו סגרתם אולם אירועים ועכשיו עולה השאלה את מי מזמינים? האם מזמינים את החברים מהצבא שכבר שנתיים לא ראיתם או דיברתם איתם, את החברים מהמכללה, או שבכלל את המשפחה הרחוקה שפעם אחרונה שנפגשתם עוד הייתם בתיכון.
הזמנה נכונה של אנשים, מכרים ומשפחה יכולה לחסוך עלויות, למנוע אי נעימויות ולשפר את האינטימיות והשמחה באירוע, אז איך עושים הזמנת אורחים נכונה ואת מי מזמינים? כל התשובות מיד במדריך למזמין.

מי הם האורחים שצריכים לקבל הזמנה לחתונה שלך?

• משפחה – אז בנושא המשפחה זה מאד אישי ותלוי בהיקף המעגלים שעדיין אתם שומרים קשר עמם, אם אתם משפחה ממש מלוכדת וקרובה הזמינו כל בן משפחה שאתם חושבים שההזמנה מכם תעשה לו שמח, זאת ההגדרה המושלמת.
• חברים – נושא החברים עלול להיות מבלבל מאד, האם להזמין חברים מהצבא שאיתם עברתם חוויות בלתי נשכחות אבל אתם כבר לא בקשר רציף איתם, האם להזמין חברים מעבודות קודמות, האם להזמין חברים שאתם לא בקשר איתם כבר אבל לחתונות שלהם לפני כמה שנים הלכתם, האם אי הזמנה תגרום למישהו להעליב או שהוא ישמח שהוא לא צריך להשים שיק… התשובה הכי טובה היא תזמינו חברים שאתם בקשר טוב איתם, כאלו שאתם יודעים שישמחו בשמחתכם וישארו חברים שלכם עוד הרבה שנים.
• קולגות לעבודה – מה נהוג במקום העבודה שלכם? האם מזמינים את כולם או רק את הקרובים אליכם… בדרך כלל תנהגו כמקובל במקום העבודה אחרת לפי שיקול דעתכם.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218