בלונים בכל מיני צבעים- גם באירועים

כאשר חושבים על בלונים, לרוב הקונטציה היא של חפץ המתקשר בעיקר לילדים או לתקופת הילדות. מי מאיתנו לא זוכר את הבלונים שעיטרו את הכיתה או הבית בימי ההולדת שלו בילדות? או זרי הבלונים הענקיים שהחברים היו מביאים בתקופת הנערים כאשר יש יום מיוחד? ובכן, מעצבי האירועים בשנים האחרונות החליטו להחזיר עטרה ליושנה, ולהכניס את הבלונים גם לאירועים של המבוגרים.

במקום סידורי שולחן בחתונה- סידורי בלונים

זה עדיין לא דבר יותר מדי נפוץ, אבל בחלק מהחתונות כבר מתחילים לראות בסידורי השולחנות במקום פרחים, נרות או אבנים, זר בלונים מעוצבים הנקשרים לכלי גבוה באמצע השולחן, או לכל כסא. אופציה אחרת שמתחילה להופיע בחתונות בשימוש בבלונים, היא חלוקתם ממש לפני החופה ובזמן שבירת הכוס וסיום טקס החופה מתבקשים האורחים לשחרר אותם לאוויר. לעיתים הבלונים מחולקים גם בסוף האירוע בתור מזכרת מקורית לילדי המוזמנים. שווה לשקול את נושא השימוש בבלונים בחתונה גם לסידור שולחנות או גם כמזכרת לסוף החגיגה, משום שמדובר בקישוט שאינו יקר וגם כזה שכולם שומרים לו חיבה מהילדות.

בלונים באירועים רשמיים או השקות

אך לא רק בחתונות הבלונים מתחילים לצוץ כקישוט לגיטימי. גם באירועים רשמיים כמו כנסים או השקות, תראו את הבלונים מככבים. בהשקות צבעי הבלונים שיאתרו את האולם לרוב יהיו בצבעי המותג וייתלו בצורה אלגנטית ושאינהמשתמשת בפריטים רבים. בכנסים רשמיים הבלונים יכולים לשמש גם כאיתור רשמי ויופיעו ברחבי האולם לרוב בצבעים רשמיים של לבן וכחול, או לבן בלבד. יהיה האירוע אשר יהיה, בלונים בצבעים רשמיים שכאלו שמפוזרים באלגנטיות, בהחלט מסייעים לחגיגיות האירוע ולמכובדות שלו. בנוסף, חברות עיצוב בלונים רבות מספקות בלונים לא רק בצורה העגולה והמוכרת שכולנו מכירים, אלא גם בצורת אותיות שונות שניתן לרשום באמצעותן את שם המותג שמשיקים או נושא הכנס.

יתרונות השימוש בבלונים באירועים בכלליות

יש עוד שלל אירועים שנוכל להציע להם את אלטרנטיבת הבלונים המעוצבים לחגיגה- חגיגות ימי הולדת עגולים, אירועי בני או בנות מצווה, הצעות נישואין, חגיגות יום הנישואין או ימי האהבה באופן כללי וזה רק על קצה המזלג. כל אירוע חשוב כמעט ניתן לליווי באמצעות קישוט בלונים. מעבר לעובדה שמדובר בקישוט שמתאים כמעט לכל סוג אירוע, בשל הצבעוניות הרבה שבו הוא מאפשר גמישות בעיצוב ושילובי צבעים שונים ומקוריות שקל מאוד ליצור אותה. חוץ מיתרונות אלו, מדובר גם בקישוט קל מאוד לשינוע והקמה שלמעשה אינו שוקל כלום! כל מה שצריך הוא להגיע למקום, להוציא את הבלונים הבלתי מנופחים, לחבר משאבה ולנפח במקום.

ויתרון אחרון וחשוב- אם מדובר באירוע שהולך לכלול בו הרבה ילדים, זהו קישוט אולטמטיבי שכן הוא אינו שביר, הוא צבעוני ומושך את העין וניתן להשתולל איתו בלי בעיה.