הפקות אירועי בוטיק

מי שמחפשת את האירוע הייחודי , השונה והאקסקלוסיבי תנסה להתמקד בהפקת אירוע בוטיק. הכוונה היא לאירוע מצומצם יחסית, שנתפר בדיוק לפי מידות הלקוח וכולל בתוכו מרכיבים יוקרתיים. לא כל אחד רוצה אירוע כזה, כמובן יש את אלו שאוהבים את הסטנדרטי והמקובל, אך יש את האנשים המיוחדים , לרוב בעלי תקציבים, אשר רוצים להביא את עצמם ולהציגם בפני האורחים דרך אירוע אקסקלוסיבי. זה יכול להתבטא בהפקת אירוע פרטי כמו הפקת חתונה, יום הולדת או יום נישואין וגם באירוע עסקי כמו ישיבת הנהלה, אירוע לקוחות VIP  או אירוע משקיעים.

חתונות בוטיק

הנורמה בארץ היא החתונה המפוארת הגדולה, עם המשפחה, החברים והמכרים. אך יש כאלו שיעדיפו את האירוע האינטימי והאקסקלוסיבי כדי לחגוג את הנישואין.

שרון ויואב בחרו לעבוד עם מפיק אירועים המתמחה בהפקות אירועי בוטיק. חתונתם התקיימה בפנטהאוז יוקרתי בקומה השלושים ושניים בבניין בנתניה , עם נוף לים. לאירוע הוזמנו שמונים אורחים בלבד. קונספט העיצוב היה צבעי שחור וזהב. אין ספור נרות זהובים, ריהוט שחור מבריק, שמלת כלה זהובה, חליפת חתן שחורה, קייטרינג גורמה שיצא ממטבחו של אחד השפים המפורסמים ביותר בארץ, רביעיית כלי מיתר ומופע מדהים של זמרת שליוותה בקולה הרך את הזוג אל החופה. זו בהחלט הייתה חתונת בוטיק מדהימה, בה כל פרט ופרט עבר מחשבה והושם דגש על המרכיב הקטן ביותר.

 אירוע בוטיק ללקוחות VIP

לפני כחצי שנה פנתה אלינו חברת השקעות אשר ניסתה להפיק אירוע בוטיק ייחודי לחמישים לקוחות נבחרים וחשובים. את האירוע הם רצו לעשות במהלך סוף השבוע יחד עם בני זוג. תוך כדי עבודה צמודה עם חברת ההפקה, הקונספט היה רוגע ושלווה.

שני אוטובוס לימוזינה אספו את הלקוחות ובני זוגם מנקודת מפגש במרכז הארץ ולקחה אותם אל אחד המלונות היוקרתיים ביותר. האורחים קיבלו שי בנסיעה וכמובן סלסלת שי נוספת בחדרם במלון. באירוע בוטיק זה לא היה מיתוג, לא הייתה הרצאה או נאומים, הלקוחות נהנו מכל דקה ולשנייה אחת לא שכחו מי הביא אותם לסוף השבוע הקסום הזה. כמובן שכולם יישארו לקוחות חשובים מאוד של החברה במשך שנים רבות.

 הרעיונות להפקות מיוחדות מגיעים ממוחות אשר חושבים כיצד נחדש וכיצד נפתיע את אורחי האירוע. הפקה של אירועי בוטיק לאנשים פרטיים או לעסקים זו משימה שלא כל אחד ידע לבצע. כמובן שמומלץ לפנות למפיקי אירועים אשר מתמחים באירוע בוטיק קטנים על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ללקוח ולאורחיו.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218