הפקת אירועים – כיצד עושים את זה חכם

התחום של הפקת אירועים עבר במהלך שני העשורים האחרונים התקדמות דרסטית. זו נובעת הן מגידול בהיצע, מבחינת האלמנטים בהם ניתן להיעזר במהלך הפקה וארגון האירוע והן בזכות השינוי בגישה. בין היתר, בזכות החשיבות שמעניקים האנשים לאירועים מסוגים שונים, החשיפה לאופן בו אירועים נערכים בחו"ל וכן השימוש בפלטפורמות שונות של פרסום ושיווק, שמבליטות כל הזמן, מה ניתן לעשות כשמשתמשים במפיקי אירועים ובאמצעים שונים להפקה של אירוע כזה או אחר.
במאמר זה נציג 4 נקודות עיקריות, כיצד משתמשים באמצעים שונים להפקת אירועים בצורה חכמה. חשוב להבהיר, אמצעים אלו תקפים לשורה של אירועים, הן משפחתיים, חברתיים, עסקיים ואחרים. החוכמה היא לדעת לחבר בין האמצעים לאירוע עצמו.

4 אמצעים שעוזרים להפיק אירוע ברמה גבוהה

מקום – לכאורה זה נשמע דבר בסיסי, הרי לא ניתן להפיק אירוע מבלי שיש מקום מוגדר בו אנחנו יכולים לארח אותו. אך בניגוד לעבר, כיום יש מגוון רחב יותר של אופציות, בעיקר בזכות חשיבה שונה ומיוחדת. ניתן למצוא מפיקי אירועים שיודעים כיצד להפיק אירוע בבית, במשרד, שטח ציבורי,בטבע וכן כמובן באולמות וגני אירועים, שהם המקומות הקלאסיים. כל מפיק אירוע יודע כיצד להתמודד לא רק עם סוג המקום, אלא גם עם הגודל והמבנה שלו, במטרה להתאים את האירוע לתנאים שעומדים לרשותו.
אטרקציות לאירוע – בעבר היו בדיחות רבות על כך שזוגות יצנחו מהליקופטר לחופה שלהם וזו תהיה האטרקציה הגדולה של האירוע. היום אפשר למצוא שלל אטרקציות, הרבה יותר קטנות ופשוטות, אך אלה יכולות להפוך את האירוע למיוחד לא פחות. למשל, משחקים עבור ילדים, אזורי צילום, קריוקי, זיקוקים ועוד. כל אחת מהאטרקציות אמורה להיות מותאמת לקהל היעד של האירוע וכן לאופי האירוע. זו חוכמתם של מפיקי אירועים, לדעת לשלב את האטרקציה בצורה הנכונה בתוך האירוע.
קייטרינג – התקדמות גדולה חלה בכל הקשור לקייטרינג ולתפריט אשר מוצע באירועים שונים. אנחנו יכולים למצוא חברות קייטרינג שמתמחות במטבחים שונים, חברות קייטרינג שף, בוטיק ועוד. כל אירוע מציג קייטרינג אשר מותאם לסוג ולסגנון שלו. לפעמים מדובר בתפריט שלם ולפעמים רק במנות ספציפיות, זה תלוי גם במשך זמן האירוע.
אמנים אורחים – אחד השינויים הגדולים שעברו אירועים במהלך השנים, זה שילובם של אמנים מסוגים שונים. החל מזמרים, נגנים, מפעילים, מרצים ועוד. אלמנט זה יכול לקחת את האירוע למקומות שונים ומפתיעים, תלוי בסוג ההופעה או ההפעלה וכיצד היא משתלבת בתוך לוח הזמנים של האירוע.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218