מערכת רישום לאירועים

נמאס לכם להיות חרדים מכמות האנשים שתגיע לחתונה? חייבים לדעת כמה כריכים להזמין לכנס העסקי שאתם מתכננים לשבוע הבא? מערכת רישום לאירועים היא הפתרון המושלם והאידאלי ביותר שאתם יכולים להעלות על דעתכם.

למה להשתמש במערכת?

עד היום, כשהיינו שולחים הזמנה, לא היינו יודעים מה היה עולה בגורלה. יכול להיות שסבתא לא הגיעה כי הדואר בדיוק החליט לשבות? יכול להיות שהחברים הכי טובים מגן רבקה לא הגיעו כי ההזמנה נשלחה לתיבת הדואר הלא נכונה? מערכת רישום לאירועים מאפשרת לנו לקבל אישור מידי מן הנמען של ההזמנה!

אופן תפעול

בין אם דרך המייל, הווטסאפ או סתם בהודעה רגילה, האישור יכול להתבצע בדרכים שונות ללא שום צורך בהורדה של תוכנה או אפליקציה מיוחדת. כל שעל המוזמן לעשות הוא להיכנס ללינק שנשלח אליו ולמלא אחר כמה הוראות פשוטות במיוחד כדי שיוכל לאשר את הגעתו.

המערכת – קווים לדמותה

מערכת הרישום למעשה מאפשרת למארגני האירוע להזין את כל הפרטים שחשובים להם בתוך המערכת. החל מהתאריך והמיקום ועד ללוגו שהמצאתם במיוחד עבור האירוע, הכול יוכל להיכנס אל תוך מערכת הרישום על מנת שתוכל להיווצר חווית השימוש האיכותית והאקסקלוסיבית ביותר.

חילוק לקבוצות שונות

מערכת לרישום אירועים היא מערכת אלקטרונית וטכנולוגית שעוצבה על מנת לענות על כמה שיותר צרכים שעלו לאורך השנים עבור אוכלוסיית מארגני האירועים. כך למשל, ניתן להגדיר מראש קבוצות יעד לאירוע ויתרה מכך, במידה והכרטיסים לאירוע כרוכים בתשלום, גם להגדיר מחירים שונים עבור סוגים משתנים של כרטיסים.

חיסכון אקולוגי משמעותי

המערכת הממוחשבת של רישום אירועים בעלת יתרון סביבתי מובהק: חיסכון קריטי בנייר. שליחת ההזמנות באופן ממוחשב חוסכת כמות עצומה של נייר שהיה מתבזבז על שליחת ההזמנות באופן פיזי. בעולם בו אנו חיים, עולם שמלא בשינויי אקלים קשים שמאיימים על בטיחותנו ואיכות חיינו, זהו חיסכון מבורך וחשוב מאין כמותו.

פרטיות

ניתן לחשוב שעל ידי שליחת ההזמנות אונליין, יוכלו לעבור הזמנות מן האחד לשני ונמצא הזמנות מגיעות לנמענים שאינם רצויים. אך לא כך הדבר! על ההזמנה האלקטרונית יכולה להתבצע הטבעה של שמות המוזמנים, כך שברור לחלוטין למי מיועדת ההזמנה ולא ניתן להעבירה.

מערכת מותאמת אישית

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לעשות כמעט הכול. על כן, מערכת רישום לאירועים יכולה לעבור שינויים והתאמות כך שתגיעו אל המערכת שתספק אתכם באופן המלא והמושלם ביותר. לא רק הפרטים הפורמליים צריכים להיכלל בהזמנה, אלא כל פרט נוסף שיכול להיות רלוונטי עבורכם  יוכל למצוא את דרכו פנימה.

אז למה אתם מחכים?

מערכת רישום לאירועים היא הדרך האפקטיבית ביותר שניתן למצוא היום כשרוצים לארגן אירוע. חווית השימוש כה נוחה ומקלה על הצרכן באופן משמעותי בכל מה שקשור לארגון אירועים.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218