ימי גיבוש וכיף לחברות ועסקים

בסקרים שנערכו לאחרונה זכתה גוגל להיות מקום העבודה הנחשק בעולם,

מקומות העבודה הטובים בעולם אלו מקומות שמתגמלים ומפנקים את העובדים שלהם מחוץ לשעות העבודה,

הפקת כנסים, ימי גיבוש וימי כיף של החברה ועוד. מלבד כמובן השכר הגבוה והתנאים הסוציאליים המועדפים על פני חברות אחרות, חברות כמו גוגל שסביבת העבודה שלהם כל כך מושכת ומהנה, עושה חשק לעובדים לקום בשמחה לעבודה, ולא לרצות לחזור הביתה.

חופש

לכל עובד יש את הצורך להתפרק ביום גיבוש וכיף

ימי כיף וימי גיבוש הם חלק חשוב והכרחי בכל חברה, המטרות של הימים הללו הן ליצור גיבוש בין העובדים, בינם לבין עצמם ובין הדרג הניהולי לעובדים הזוטרים. הפוגות כאלה מחיי היום יום נותנות לעובדים אפשרויות נוספות להכיר טוב יותר טוב אחד את השני ולהבין מי הקולגה שמאחורי הדלפק ליד, וכן אפשרות להסרת המחסומים והמסכות בעבודה, לא תמיד יש אפשרות למנהל לזהות את האופי האמיתי של העובדים תחתיו. וכן העובד הפשוט גם יכול לראות שהמנהל הוא אדם נחמד כמוהו שאוהב לצחוק.

בהרבה מן העבודות, העובדים מתלוננים על שחיקה. שגרת היום יום והריטואל החוזר על עצמו של עוד יום עבודה ועוד שבוע נגמר ומיד מתחיל חדש, שוחקים את העובד כמו את מקום העבודה, והשותפים שלידך. ימי חופש מהנים שכאלה משחררים את הנפש ונותנים לראש ולגוף להתאוורר, יתר על כן חשוב שהעובדים יתרעננו מידי פעם בפעם, ויהיו להם האנרגיות להמשיך לעבוד במרץ, ולספק את הסחורה הדרושה מהם.

לכן חשוב לדעת איך לתכנן ולהפיק מהימים הללו את המירב, מבחינת הנאה ומיצוי יכולות הגיבוש

בעל עסק או מנהל, שרוצה להוציא את העובדים ליום גיבוש או התרעננות, חייב מצד אחד לתת נופך של חופש ופורקן לעובדים ומצד שני תוכן מעניין משכיל ומגבש. באל הים תוכלו להתאים עבור החברה או העסק שלכם, את היום האידיאלי, שילוב של תוכן וכיף שייגרמו לך ולעובדים להתפנק באמת


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218