יתרונות בארגון יום כיף לעובדים

מקומות עבודה רבים היום כבר מכירים בחשיבות של ההשקעה בעובדים בתחומים שונים. מעבר להעלאת שכר, מתנות בחגים ובאירועים וימי חופשה, דרך מצוינת עבור המעסיק להראות לעובדים שהוא משקיע בהם ומעריך את עבודתם היא ארגון יום כיף.

יום כיף לעובדים הוא דרך טובה לתת לעובדים להתאוורר קצת משגרת היום-יום, לשפר את הגיבוש ביניהם ולחזק את תחושת השייכות שלהם למקום העבודה. ארגון יום כיף לעובדים הוא פעולה שתורמת גם למעסיק עצמו כמובן.

מעבר לתחושת השייכות לארגון, יום כיף לעובדים כולל בדרך כלל גם פעילויות חברתיות שונות שמפתחות ומשפרות כישורים שונים של העובדים, כמו פיתוח מנהיגות, שיפור שיתוף הפעולה בין העובדים, עמידה במשימות ובלוחות זמנים ועוד.

ימי גיבוש לעובדים הם גם הזדמנות מצוינת עבור ראשי הארגון לזהות את העובדים המצטיינים שראויים לקידום ולתפקידי מפתח בחברה. בשגרת היום-יום לא תמיד ניתן להבחין ביצירתיות ובמנהיגות של עובדים מסוימים ובפעילות לא שגרתית לפעמים הם מתבלטים במיוחד.

במקרים רבים, העובדים בארגון הם למעשה אוסף של פרטים, או מקסימום של קבוצות קטנות שרגילות לעבוד כצוות. יום כיף מגבש לעובדים הוא הזדמנות לפתח את יכולת העבודה בצוות של הארגון כולו, ללא הבדלי דרגות, ללא הבדלי תפקיד וזה דבר חשוב מאוד שיכול לשפר את התפקוד היומיומי של העובדים וכמובן של הארגון כולו.

 

רעיונות לימי כיף לעובדים

 

בדרך כלל, כאשר מארגנים יום כיף לעובדים, בוחרים ביציאה לשטח. ברוב מקומות העבודה, השגרה היומיומית מתקיימת בתוך משרדים סגורים והדרך הטובה ביותר להתרענן ולהחליף אווירה היא על ידי יצאה לאוויר הפתוח. אפשר לארגן טיול של ממש, אך בדרך כלל ימי כיף מתנהלים במתכונת מסוימת שכוללת פעילויות קבוצתיות שונות.

יום ספורט, למשל, הוא אפשרות מצוינת לארגון יום כיף לעובדים. פעילויות ספורטיביות מתאימות במיוחד לצורך גיבוש, כיוון שהן מייצרות תחרות בין קבוצות ויחידים ומעלות את רמת המוטיבציה. אפשר כמובן לעבוד על פעילות צוות גם באמצעות פעילויות כמו פיינטבול, טיולי ג'יפים, משחקי חפש את המטמון או המירוץ למיליון ועוד מגוון של פעילויות שדורשות עבודה קבוצתית ושיתוף פעולה ברמה גבוהה.

ניתן לבחור גם בפעילויות שמבוססות נטו על הנאה ולהשאיר את הגיבוש לזמן שיחות החולין במשך היום ובמהלך הארוחות המשותפות- ימי כיף בפארקי מים, פארקי שעשועים, בילוי בהקרנה פרטית של סרט בקולנוע ועוד.

יש היום לא מעט חברות שמתמחות במיוחד בארגון ימי כיף לעובדים עבור ארגונים שונים, עם תקציבים שונים וסוגי עובדים שונים. כאשר בוחרים חברה להפקת יום כיף לעובדים חשוב לקבל עליה המלצות ולהתרשם מרשימת הלקוחות איתם עבדה בעבר.

העלות של ארגון יום כיף לעובדים היא בדרך כלל לא נמוכה, אך התועלת שניתן להפיק ממנו שווה את ההשקעה, מה גם שישנם הסדרי תשלום נוחים לחברות, מבצעים והנחות וכמובן שמדובר גם בהוצאה מוכרת מבחינת המס.

 


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218