כל מה שצריך כדי להפיק אירוע קטן בטבע

מתכננים חתונה קטנה ומצומצמת בטבע, או אולי מסיבת יום הולדת, בר מצווה או סתם חגיגה בשביל השמחה? אז המדריך הבא הוא בשבילכם, כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפיק אירוע מוצלח בטבע.

כל מה שצריך כדי להפיק אירוע מוצלח בטבע

• מקום מושלם ומאושר – הבסיס לכל הוא המקום המושלם בטבע, המקום חייב להיות נגיש לרכבים, אבל מספיק מבודד כדי שלא תפריעו לישובים קרובים עם עוצמת הווליום, על המקום להיות ישר מספיק כדי לספק בטיחות לאורחים שחלילה לא יפלו לכם ולבסוף המקום חייב להיות באישור של בעל הקרקע אחרת אתם עלולים להיזרק באמצע האירוע.
• שירותים ניידים – היום יש מבחר די רחב של שירותים ניידים לא רק השירותים הכימיים הידועים לשמצה, תוכלו למצוא שירותים שהם למעשה קארוון די מפואר ונקי עם שני תאים לנוחיות האורחים.
• גנראטור – אם אתם באמצע הטבע הכל יקום ויפול על הספקת החשמל שלכם, אם יהיה לכם גנראטור טוב ואמין אתם תשרדו את האירוע בהצלחה אם לא יכול להיות שהאירוע שלכם יהיה כישלון.
• מרבדים להידוק הקרקע – ישר ככל שיהיה בטבע אין קרקע מספיק ישירה כדי שאורחים יוכלו להתהלך בלי לשקוע בחול עם נעלי עקב, או סתם ליפול מבור קטן ברצפה, מרבדים כגון דשא סינטטי קל לפרוס ובכך לאפשר מדרך מהודק וקל להליכה יותר.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218