שיר כניסה לחופה

אין זוג אשר אינו מתלבט בין שיר כניסה לחופה זה או אחר. מאמר זה יעזור לכם להבין מה הן האפשרויות שלכם כאשר מדובר על כניסה אל החופה ויעזור לכם לבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם.

 

כניסה לחופה- הרגע המיוחד של החיים

כניסה אל החופה היא אחד מהרגעים המרגשים ביותר בחיים. זהו הרגע בו בני הזוג קושרים את חייהם יחדיו ומחליטים כי הם מעוניינים להתחייב ולבנות משפחה יחדיו. רגע זה הוא אחד הרגעים המרגשים והקסומים ביותר ונהוג ללוות אותו בקריאות שמחה, כפיים, שירה, תקיעה בשופר וכן שיר כניסה לחופה או זימרה מיוחדת המתנגנת ברגע עד אותו רגע בו החתן והכלה נפגשים על בימת החופה יחדיו. נהוג כי קהל האורחים יוצר שתי שורות של אנשים כאשר באמצע פוסעים החתן והכלה לקול מוזיקה או שיר מיוחד אותו בחרו. כיום, יש גם אפשרות של השכרת שירותיו של פייטן שילווה את הזוג בתפילות ושירי הלל, השכרת שירותיהם של נגנים, כמו למשל כליזמרים, חצוצרן ועוד וכן השכרת שירותיו של זמר מפורסם.

 

שיר כניסה לחופה- בוחרים בחוכמה

בחירת שיר כניסה לחופה או פייטן ונגנים שילוו את הכלה והחתן חייבת להתבסס על שני דברים עיקריים:

  • התקציב- הסכום אשר עומד לרשות מטרה זו יכריע במידה ניכרת האם ניתן לשכור את שירותיהם של נגן אחד או קבוצה של נגנים אשר ילוו את בעלי השמחה לחופה. דבר זה תקף גם לגבי בחירת זמר או פייטן או כתיבה של שיר חופה אישי.
  • העדפה אישית- הדבר השני עליו תתבסס הבחירה יהיה הטעם האישי של החתן והכלה. יש כאלו שחלמו כל חייהם להיכנס עם שיר לועזי ספציפי ואילו אחרים חלמו להיכנס עם קבוצה של נגנים, זמרים ועוד.