שמלות כלה בחורף

החורף הוא תקופה שאנשים פחות נוטים להתחתן בה. עונת החתונות הרשמית של השנה מתרחשת דווקא בקיץ. הסיבה שאנשים פחות אוהבים להיתחתן בחורף היא בגלל שהמזג האויר לא מאפשר ללבוש שלמות כלה קלילות וכיפיות ולחגוג את קבלת הפנים בחוץ. בקיץ הכלות שמתחתנות יכולות ללבוש שמלות כלה מהממות ולרקוד על הדשא של גן האירועים. בחורף לעומת זאת כלות רבות מוצאות את עצמן רוכשות כל מיני בגדים שמטרתם לכסות את הגוף להגן עליו מהקור. במקרים כאלו כלות מרגישות שהן נראות הרבה פחות טוב שהן לבושות בשמלות כלה וגם האורחים בחתונה צריכים ללבוש על עצמם שכבות של בגדים על מנת להגן על עצמם מהקור. מעצבים רבים שמעצבים שמלות כלה ושמלות ערב נערכים בצורה מלאה לחורף ומציעים קולקציה של שמלות כלה ושמלות ערב שמעוצבות בצורה מיוחדת לחורף וכמובן מציעים תכשיטים שונים יחד עם השמלה כמו שרשראות,צמידי טניס משובצים יהלומים,עגילים ועוד.

שמלות כלה עם עליוניות

אחד העיצובים הפופולארים ביותר של שמלות כלה לחורף הוא עיצוב של שמלות כלה עם עליונית מיוחדת שמחוברת אליה. העליונית שמחוברת לשמלות כלה יכולה להיות עליונית שעשויה מאותו בד כמו הבד של השמלות כלה ולחילופין היא יכולה להיות עליונית שעשויה מבד אחר לגמרי שהוא שקוף או חלק. לא משנה באיזה עליונית הכלה תבחר היא תוכל להנות ממעטפת נעימה לאזור הכתפיים ולהתיחמם מהקור העז. שמלות כלה בסגנון הזה יוכלות להיות מיוחדות מאוד ואפשר לנצל את החורף על מנת להוסיף לשמלות הכלה פריט עיצובי חמוד ואופנתי.

שמלות כלה עם שרוול ארוך.

שמלות כלה עם שרוול ארוך הם שמלות כלה שמזכירות לנו יותר את האירועים במגזר הדתי. למרות זאת גם לכלות חילוניות אפשר למצוא מבחר גדול של שמלות כלה עם שרוול ארוך בעלות אופי צעיר ורענן. שמלות כלה עם שרוול ארוך הן שמלות כלה שאפשר לשחק עם העיצוב שלהם ולהוסיף לשמלות נפח עיצובי חדש. למרות שרב הכלות נרתעות מהרעיון של שמלות כלה בעלות שרוול ארוך אפשר למצוא בחנויות שונות שמלות כלה בעלות שרוול ארוך שהם יפות ומודרניות. שמלות כלה עם שרוול ארוך הן שמלות כלה חורפיות שמותאמות במיוחד לחתונות שמתרחשות בחורף.

שמלות כלה קצרות

איילו שבוחרות למרות הכל לרכוש לחתונתם שמלות כלה קצרות יצתרכו פשוט לדאוג שהחתונה שלהם תתרחש בתוך אולם האירועים. שמלות כלה קצרות ללא שום היתגוננות מהקור העז של החורף מתאימות לכלות שחוגגות את החתונה שלהם באולם מחומם. כלה שלא תדאג לרכוש לחתונתה שמלות כלה ארוכות ולא תדאג לחמם את האולם בו היא חוגגת תמצא את עצמה חולה לאחר החתונה שלה. גם אורחים בחתונה שלובשים שמלות ערב צריכים להגיע מוכנים למצב בו הם מתגוננים מקור ועליהם להיות לבושים בהתאם. עליוניות ושמלות ערב עם שרוולים ארוכים מומלצים גם במקרה של האורחים כאשר הם מוזמנים לחתונות בחורף.