תקליטן לחתונה על הים – הגימיקים העכשוויים בתחום ושלל טיפים

כאשר אתם עורכים חתונה על הים חשוב לכם כנראה להיות מיוחדים. לכן חשוב לבחור תקליטן שיהיה בראש שלכם מכל הבחינות ובמיוחד אלו החשובות לכם. במאמר הקרוב נמנה מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם בבחירת תקליטן לחתונה על הים ובכלל בהיבט המוזיקלי של החתונה שלכם. המוזיקה היא נדבך חשוב מאוד בחתונה, אולי השלישי אחרי המקום והאוכל, ולכן חשוב שכאשר אתם מתחתנים תבחרו תקליטן טוב שידע לספק לכם שירות לחתונה חלומית בהחלט.

 IMG_4751

הפן הפרקטי – מאיפה התקליטן יארגן חשמל?

כאשר עורכים חתונה על הים חשוב לדעת להתארגן על כל פרט החל מאלו הבסיסיים ביותר שיראו לנו הכי מובן מאליו בכל אולם אירועים או גן אירועים אחר. חתונה בים נערכת בחוץ באויר הפתוח ופעמים רבות יש לדאוג לחשמל ממקור חיצוני שהרי בים אין שקע חשמל שניתן לחבר אליו רמקולים, מחשבים, פלטות ואת כל שאר הציוד של הדי ג'יי. ישנם צוותים של תקליטנים לחתונה (לחצו כאן לתקליטן מומלץ לחתונה) אשר מביאים איתם ציוד מיוחד לאספקת חשמל בכל מקום למשל מצבר גדול או גנרטור, כך שיוכלו לתת את האפקטים המוזיקליים שלהם גם על חוף הים.

 

הפן האמנותי – כיצד לבחור עם התקליטן מוזיקה שתתאים לחתונה על חוף הים

אירוע על הים הוא בדרך כלל מושקע מהרגיל שכן אז אתם בוודאי תצטרכו לארגן הרבה יותר דברים מכל חתונה רגילה ולכן תרצו גם להשקיע במוזיקה. כאמור אם בחרתם לערוך חתונה על הים בוודאי שתרצו גם לתת למוזיקה להשתלב לפי השלבים של החתונה. מוזיקת רקע לקבלת הפנים – בחרו מוזיקה שקטה. ישנם כמה סוגים של מוזיקת רקע. אפשרות ראשונה היא מוזיקה קלאסית נעימה, עם או ללא מילים. אפשרות שנייה שצוברת פופולריות לאירועים על חוף הים ולאור העובדה שאירועים שכאלה נערכים בדרך כלל בשעות היום ובימי שישי, היא מוזיקה ספרדית שנותנת אווירה של שמחה גדולה לכל הנוכחים. ניתן גם לעשות שימוש במוזיקת להיטים ותיקים ואהובים בעלי סגנון יותר מיינסטרים ושירי אהבה. חשוב לבחור גם שירים לכניסה לחופה ושירים לריקוד סלואו אם אתם מעוניינים בכזה. בדרך כלל לכל תקליטן יש רשימה של המלצות שירים לחתונה. לגבי שלב הריקודים אל תתפשרו על הסגנון שלכם. מצד אחד תנו לתקליטן חופש לבחור שירים, שהרי הוא מבין באירועים ובחתונות קצת יותר מכם, אך מהצד השני חשוב שתציינו את הסגנונות שלכם ואת מה שאתם והחבר'ה שלכם אוהבים לשמוע.

 

תקליטן שמשלב אטרקציות רלוונטיות לחוף הים

לרוב התקליטנים בימינו מעבר ליכולותיהם המוזיקליות וליכולתם לנהל ערב, יש יכולת נוספת והיא לשלב אטרקציות שלהם ושל ספקי משנה לאירוע. למשל ניתן להוסיף כניסה מיוחדת של החתן והכלה, זיקוקים לרגע שבירת הכוס והכוונה היא לזיקוקי דינור בשמיים, שילוב של מכונות עשן ולייזרים לרחבת הריקודים שתשתלב נהדר עם מוזיקה קצבית אותה ינגן התקליטן במהלך שלב הריקודים, ואפילו הפרחת יונים או בלוני הליום (בדרך כלל מדובר בשירות שהתקליטן מארגן על ידי ספק אטרקציות לחתונה).

 

אם בחרתם בחתונה בים, בחרו תקליטן מקצועי לחתונות ובמיוחד לחתונות חוץ, ואל תתפשרו על פחות… צוות אל הים…


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218