תקליטנים

על רחבת הריקודים

אין תחליף לדי ג'יי טוב

תקליטנים הינם הפתרון המקצועי והאידיאלי למוסיקה באירועים השונים. חברת אל הים מספקת שירות אישי המתמחה בניהול ואספקה של תקליטנים איכותיים ומקצועיים. האירועים השונים, החל ממסיבות פרטיות, לאירועי תאגידים וכנסים בינלאומיים, השימוש בתקליטנים נחשב הפתרון המעשי והאידאלי למוסיקה בהם.

המטרה של חברת אל הים משירותי התקליטנים היא להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח וכשתסתכלו אחורה תחייכו ותיזכרו באירוע הנפלא. אנו עושים זאת על ידי התאמת כל אירוע לרצונות הלקוח וטעמו. חברת אל הים מספקת את שירותי התקליטנים המיוחדים כדי להתניע חגיגות ואירועים שונים כמו: קבלת הפנים בחתונות, אירועים עסקיים, ימי נישואין, ימי הולדת, מסיבות סיום, מסיבות התרמה , פסטיבלים וכו' .

בחירת מוסיקה לאירועים הינה גורם חשוב ומשמעותי בתכנון אירוע, חברת אל הים מאמינה כי כל אירוע הוא מיוחד וייחודי. הגישה של אל הים נועדה לסייע לכם בתכנון אירוע מושלם. לאחר יצירת קשר עם חברת אל הים ובחירת  התקליטן שתשכרו מהחברה לאירוע שלכם, תוכלו מיד להתחיל בתהליך התכנון המוסיקלי של האירוע. לאורך כל תהליך התכנון שלך, הדיג'יי שלך ימשיך לעבוד איתך כדי להבטיח שהכל יהיה בדיוק כפי שאתה חולם!! אם אתה רוצה שהדיג'יי יהיה יותר אינטראקטיבי ,ישנה האפשרות להזמין אביזרים או משהו ייחודי כמו FOGGERS , או ליצנים, בדרנים, קריוקי לאירועים, וכל מיני אטרקציות אחרות , במיוחד באירועים חגיגיים יכולים לספק מוסיקה נפרדת עבור האירוע כמו: כנרים, נגני פסנתר, נבלנים, שלישיות או רביעיות ג'אז,להקות אירועים ועוד, אנו נעבוד איתך כדי לבחור מוסיקה שמתאימה לתשוקות שלך.

דוגמא: כאשר אל הים הולכת לבתי הספר, לכל אחד יהיה כיף! עם מסך ה DVD- ( בסגנון של ה MTV) ריקודים עם אורות מרהיבים אינטליגנטיים וקריוקי. מסיבה בבית הספר פשוט צריכה לכלול את המוסיקה העדכנית ביותר והרועשת ושילוב של כמה אורות שחברת אל הים מומחית בהם.

ממבחר המוסיקה שלנו הקומיקאים, קוסמים, קריוקי, תאורה, סאונד וה – DJ המקצועי … אתה בידיים הכי טובות שיש . .