מאי 13, 2020
El Hayam
סגור לתגובות על הזוגות שחתונתם התבטלה או נדחתה עקב מצב הקורונה

הזוגות שחתונתם התבטלה או נדחתה עקב מצב הקורונה

משבר הקורונה שפרץ ברחבי העולם אסר על התקהלויות של מעל 10 אנשים בכדי למנוע את התפשטות המחלה אל מעבר יכולות מערכות הבריאות להתמודד איתה, מצב זה הביא לגל ביטולים של חתונות שהיו אמורות להתרחש בחודשים האחרונים לזוגות צעירים, איך זה השפיע על תחילת חייהם המשותפים יחד?

 

השפעות הביטולים ודחיית החתונות

 

רבים מהזוגות בישראל מתייחסים ליום חתונתם כאחד מהרגעים המרגשים בחיים, מתכננים שנים כיצד יפסעו לחופה, איזה שיר, מה ילבשו ואיזה אטרקציות יהיו… עבור אותם אנשים קל להבין שדחיית או ביטול החתונה היה אירוע הרסני וקשה עבורם, הציפייה למאורע הכל כך חשוב עבורם והאכזבה יכולים לפרק אפילו את הזוגיות שלהם.

 

מצד שני היו גם את אלו שבחרו לקחת את זה קליל ולעשות מזה צחוק או אירוע חפוז, היו כמה חתונות ספונטניות בסופרים, בטבע, בבית ובכל מיני מקומות לא צפויים והיו את אלו שפשוט בחרו לדחות את החתונה עד יעבור זעם ולא להתייחס אל זה בתור משהו כל כך מאכזב.

 

הפן הכלכלי – כדי לשריין מקום באולם אירועים, לשריין די ג'י, צלם וברי אירועים צריך להשים מקדמות והם יכולות להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים… חלק גדול מהזוגות האלו לא יראה את הכס הזה בחזרה כיוון וקיים סיכוי גדול כי חלק מהחברות העוסקות בתחום פשוט יכריזו בשבועות / חודשים הקרובים על פשיטת רגל ובסיטואציה שכזו בעל המקצוע לא יספק להם את השירות ואת הכס או חלק מהכסף יהיה קשה עד בלתי אפשרי לקבל חזרה.

לא ניתן להגיב


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218