אוג 18, 2020
El Hayam
סגור לתגובות על איך להתאים דוכני מזון לאירועים בחוץ?

איך להתאים דוכני מזון לאירועים בחוץ?

לא תמיד אנחנו רוצים לעשות את האירוע שלנו באולם סגור וממוזג, לפעמים אנחנו רוצים לערוך אירוע במקום פסטורלי, רומנטי, והכי חשוב לנו שהיה בטבע. מה צריך לקחת בחשבון כשעורכים אירועים בחוץ? איך למצוא את הספקים השונים? ואיך יוצרים את האווירה המושלמת ביותר עבורכם?

אירועים שמתקיימים בחוץ מצריכים מאתנו ארגון שונה, ישנם מקומות המספקים לכם את הכול במקום אחד כמו מציאת ספקים שונים, תאורה, הגברה, דוכני מזון לאירועים שמתאימים לאירוע בשטח פתוח וישנם מצבים שהשטח חקלאי או מקום ללא גישה אפילו לחשמל וזה מצריך חברת הפקות מנוסה כדי להרכיב את כל חלקי הפאזל לאירוע שלכם.

מה הם המקומות הפופולריים ביותר לאירועים בחוץ?

כבר מספר שנים לא מבוטל אנשים חוזרים לערוך אירועים בחוץ, אנחנו רואים את זה קורה בגני אירועים שיותר ויותר בעלי שמחה מבקשים לערוך את האירוע שלהם בגן האולם ולא באולם סגור, אנחנו רואים את זה בהפקות ביתיות שחזרו מאוד לאופנה או בהשכרת ווילות יוקרה בעלות חצרות רחבות ידיים וגם יותר ויותר אירועי טבע בשטחים פתוחים שבמקרים הללו נדרשת הפקה שונה בתכלית כדי ליצור אירוע מושלם עם כל המגבלות שבדרך.

מה גרם לשינוי ולחזרה בזמן?

מאז ומעולם כל מי שתכנן אירוע רצה שהאירוע שלו יהיה המוצלח ביותר, שכולם יחמיאו לו על האוכל, העיצוב ובכלל על כל ההפקה. היום ישנה נטייה לרבים להתחבר לטבע, מצד אחד אתם יוצרים את האווירה הייחודית לכם, אתם מביאים לידי ביטוי את האופי שלכם ומשלבים אותו באירוע שלכם. אם בעבר היו חתונות ברחוב שבו גרו החתן או הכלה למשל היום אירועים בבתים פרטיים בעלי חצר פרטית חוזים לאופנה מאוד.

מה צריך לשים לב כשעורכים אירוע בחוץ?

לתכנן אירוע בפני עצמו זאת תעסוקה רבה ועל אחת כמה וכמה באירועי חוץ. הרבה מאוד בעלי שמחה בוחרים להיעזר בחברת הפקות המנוסה באירועים בטבע כדי להפיק ולעצב את המקום עבורכם. בנוסף ישנם הספקים השונים שצריכים להגיע למקום כמו: תקליטן, תאורה והגברה, קייטרינג או דוכני מזון לאירועים שמתאימים לאירועים בטבע ועוד רבים אחרים. חברת הפקות יכולה "לנצח על התזמורת", להמליץ לכם על חברות וספקים שונים ולהתאים את הכול עבורכם לפי לוחות זמנים. אם אתם בוחרים להפיק את האירוע בעצמכם, ערכו רשימה מפורטת ככל הניתן כדי לא לפספס שום חלק בתהליך. למשל תוכלו להיעזר בחברת קייטרינג המספקת דוכני מזון לאירועים בפוד טראק. הם מגיעים למקום האירוע עם משאיות מעוצבות כשמטבח שלהן בתוך המשאיות והם מגישים את המנות לאורחים שלכם בצורה יצירתית מפתיעה ומרשימה ביותר.

לא ניתן להגיב