אוג 26, 2020
El Hayam
סגור לתגובות על כשהקורונה מצלה מעלינו: היכן כדאי לערוך אירוע ב-2020?

כשהקורונה מצלה מעלינו: היכן כדאי לערוך אירוע ב-2020?

אם לרגע היינו נכנסים למנהרת הזמן, חוזרים ל-2019 ומזהירים אנשים שעומד להתפרץ נגיף עולמי, אף אחד לא היה מאמין לנו. אבל זה קרה ונותר לנו להבין כיצד מתמודדים עם העניין הגלובאלי הזה. עד כה, אנחנו מצליחים לא רע וגם אפילו ממשיכים לחגוג אירועים. כמובן, בהתאם להוראות משרד הבריאות.

אז, כיצד נראה, מרגיש ונחווה אירוע בשנת 2020, השנה שבה נגיף הקורונה החליט להשתלט לכולנו על שגרת היום? שנת 2020 עדיין כוללת אירועים, במיוחד אירועים יוקרתיים בשלל מתחמי נופש עם תו סגול אשר פזורים ברחבי הארץ. נכון, הוראות משרד הבריאות משתנות מעת לעת, אבל אין ספק שעדיין אפשר למצוא תאריכים מושלמים עבור אירועים. אגב, במיוחד אם אתם מעוניינים לחגוג אירועים קטנים.

רגע לפני סגירת כל הפינות: מה עם שירותי הסעות לאירועים?

רגע לפני שאתם סוגרים את כל הפינות של האירוע, אנחנו מזכירים לכם שלא לכל האורחים ישנן דרכים להגיע אליכם. אם אתם צריכים לשכור חברת הסעות מיניבוס לאירוע, תעשו זאת ואל תחשבו על זה פעמיים. בסופו של דבר, האורחים שלכם יודו לכם על כך שדאגתם להם ודאגתם לניוד שלהם מהבית לאירוע.

ועוד משהו, שירותי הסעות מיניבוס לאירועים לא מתאימות רק עבור אורחים מבוגרים. חשוב לזכור, באירועים אנשים בדרך כלל שותים אלכוהול, אז יהיה נפלא אם אתם תשכרו חברת הסעות לאירועים שתוכל להביא את האורחים חזרה הביתה בשלום.

מה עוד חשוב לדעת על הפקות אירועים ב-2020?

מעבר לכל מה שדיברנו עליו עד כה, אין ספק שאירועים אפשר לחגוג ב-2020 גם בחוף הים. אם אתם אוהבים את האוויר הפתוח, את המליחות הנעימה באוויר ואת צלילי האוקיינוס שמתנפץ על החוף, אירוע בחוף היה זה בדיוק ה-דבר ה-מושלם עבורכם!

אגב, גם מבחינת ענייני קורונה וכאלה, זה הרבה יותר בטוח מאשר אולם אירועים סגור. אירוע בחוף הים יכול להיות באמת מושלם! אבל אתם תצטרכו לדאוג לשלל פתרונות וציוד אירועים. למשל, אתם תצטרכו לוודא שיש בקיץ פתרונות הצללה ומיזוג נייד לאירועים. מצד שני, בעונת החורף אתם תצטרכו חימום נייד לאירועים ואוהלי אירוע מקורים וחסינים מפני גשם ורוחות.

שמעו לנו הכי טוב להסתייע בחברות הפקה לאירועים

אנחנו מדגישים, לערוך ולקיים אירוע בחוף היה זו משימה לא פשוטה! מעבר לציוד הזה של הצללות לאירועים ומיזוג נייד, כמובן שתצטרכו לקחת בחשבון גם השכרת גנרטורים, שירותי קייטרינג, שירותי תאורה, סאונד, דיג'יי, צלם אירועים ועוד.

בשורה התחתונה, בהחלט מדובר בהמון פרטים שיכולים להיות גם מורכבים, ככה שהעצה הכי טובה היא להסתייע בחברת הפקות. הפקות לאירועים זה מה שאתם צריכים, וזה מה שיוביל את האירוע שלכם להיות מנצח. כן, גם ב-2020. תהנו ובהצלחה!

לא ניתן להגיב