5 טיפים למסיבת רווקים / רווקות מוצלחת!!

אם אתם אלו שקוראים את הכתבה הזו כנראה שאתם אלו שאחראים על הפקת מסיבת הרווקים… ועם כל האהבה לחתן או לכלה זאת לא משימה כל כך קלה…
הנה לפניכם 5 טיפים שיקלו עליכם את החיים ויהפכו את מסיבת הרווקים לחוויה מוצלחת.

5 טיפים מעולים בהפקת מסיבת רווקים / רווקות

• גביה – אחד הדברים הכי מעיקים בלארגן מסיבת רווקים / רווקות הוא ההתחייבות הכספית שהמארגן לוקח על עצמו עד אשר כולם יביאו את הכספים, בעידן המודרני אין צורך בכך… שלחו בקשת תשלום באפליקציית תשלום והכסף יעבור אליכם עוד בטרם מועד המסיבה בקלות ובמהירות.
• אישור הגעה והזמנה – החתן או הכלה מעבירים לכם את רשימת המוזמנים שהם רוצים במסיבה שלהם ואתם אחראים ליצור איתם קשר, במקום ליצור קשר עם כל אחד ואחד להזמנה, עדכון לגבי השעה והמקום ואישורי הגעה פתחו פשוט קבוצת וואטסאפ שתפו את כולם בה והעבירו מסרים דרך שם.
• אוכל, שתייה ונשנושים – הקפידו לוודא שאתם מזמינים אוכל ושתייה שתתאים לכולם, שומרי כשרות אנשים עם תזונה מסוימת וכ"ו… אתם לא צריכים את הכאב ראש הזה גלגלו את השאלה לגבי האוכל לקבוצת הוואטס אפ ושיהיה מוסכם על כולם.
• לוקיישן – עדיף רחוק ככל הניתן מהאזור בו מתגוררים החתן והכלה ככה שההרגשה תהיה של חופשה מרוחקת.
• חשפן / חשפנית – אם אתם מתכננים חשפן או חשפנית להזמין דאגו לקבל המלצות מחברים שכבר הזמינו לפני כדי להימנע מחתול בשק.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218