מאי 2, 2019
El Hayam
סגור לתגובות על שלושת העקרונות החשובים ביותר לאירוע על החוף

שלושת העקרונות החשובים ביותר לאירוע על החוף

חוף הים הפך בשנים האחרונות לאחד הלוקיישנים הכי פופולריים לארגון והפקה של אירועים מכל הסוגים. הטבע במלוא עוצמתו, הבריזה של הים, הריח הטוב הזה שקשה להסביר במילים, אווירה שכולה חופש ורוגע לצד רעש הגלים המתנפצים ולעתים אפילו אפשר להרוויח גם את מראה השקיעה המופלא. יחד עם זאת כדי שהאירוע שלכם יתקתק בדיוק כפי שאתם חולמים, יש 3 עקרונות שאתם חייבים להקפיד עליהם.

מיקום קל להגעה

מומלץ שלא לבחור בחוף מבודד שאף אחד לא שמע עליו בחיים. אין זה אומר שצריך לבחור בחוף המוני עם כל עם ישראל, ובכל זאת, כן חשוב לשים דגש על נגישות. יש לא מעט אנשים שמתקשים להגיע או להתנייד לכל מקום מכל מיני סיבות ולכן כדאי להתחשב בהם.

הצללה וקירור

מזג האוויר תמיד מפתיע וגם אם תכננתם את האירוע בעונת המעבר, צריך לקחת בחשבון מצבים של ימים חמים. היום יש מגוון של פתרונות הצללה וקירור כמו למשל אוהלי הצללה, מאווררים רגילים, מאווררים בשילוב מים, מזגנים ניידים וכדומה.

משטחים לדריכה

בנוסף, מומלץ להזמין גם משטחי דריכה לחול. מדובר במשטחים מיוחדים מודולריים שעשויים מגומי ופשוט מונעים את החדירה של גרגירי החול ישירות לנעליים ומאפשרים להעביר את האירוע בכייף. אלו מומלצים בעיקר לאזורים כמו רחבת הריקודים, קבלת הפנים, אזור ההסעדה אבל בהחלט אפשר למקם אותם בכל חלל האירוע.

בנוסף, בחרו חברת תאורה והגברה מקצועית המתמחה בהפקת אירועים בטבע.

לסיכום, אירוע על החוף הוא הגשמת חלום עבור רבים מאיתנו ובכל זאת, חשוב לשים דגש על העקרונות הללו כדי שגם אתם וגם האורחים שלכם יוכלו להנות ולזכור את האירוע שלכם כחוויה חיובית ומרשימה.

לא ניתן להגיב


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218