מאי 12, 2019
El Hayam
סגור לתגובות על אירוע בים בחורף – האם זה אפשרי?

אירוע בים בחורף – האם זה אפשרי?

אנשים רבים חולמים לארגן ולהפיק אירוע בים. האויר הצח, השילוב המדהים בין המראה של החום, השמים והים, לעתים גם בזמן שקיעה הופכים את האירוע לייחודי ויוצא דופן. יש מגוון אירועים שמתאימים להפיק על חוף הים החל מאירועים פרטיים כמו מסיבות רווקים ורווקות, מסיבות אירוסין, מסיבות גיוס או שחרור ואפילו חתונות ועד אירועים עסקיים כמו למשל ימי גיבוש וימי כייף לעובדים. אירוע בים משלב בין אוירה של חופש ואושר לבין אויר נעים בנוף שקשה עד בלתי אפשרי לחכות.

יחד עם זאת, הרבה מן האירועים נופלים על תקופת החורף, זמנים בהם מזג האוויר יכול להיות סוער, יש רוח מערבית קרה וחזקה מה שלא מאפשר לקיים את האירוע ממש תחת כיפת השמיים. לשם כך, קיים פתרון מעולה – מאהל מיוחד אטום לרוח ומחומם מבפנים.

איך מאהל מאפשר לקיים אירוע על חוף הים?


ממש כמו שיש אוהלים מיוחדים סגורים שמסייעים בהצללה מפני השמש הקופחת בעונת הקיץ ובהם פתרונות קירור ניידים, ניתן גם לארגן אוהל אטום שבתוכו יש פטריות חימום (ממש כמו במרפסות של מסעדות ובתי קפה שסגורות רק למחצה או סגורות לגמרי אבל עדין נכנס עליהן קור מבחוץ). האוהל הזה מיוצר מחומרים מיוחדים ועמידים שמאפשרים למנוע כניסה של רוח, גשם ואפילו ברד וכך ניתן להנות מכל היתרונות של אירוע מפנק על חוף הים גם בחורף.

כמה דגשים חשובים:

  1. וודאו שגודל המאהל תואם את כמות האורחים
  2. וודאו שיש מספיק פטריות חימום בהתאם לגודל המאהל
  3. הזמינו את המאהל מחברה מקצועית להשכרה ומכירה של ציוד לאירועים. וודאו שהאוהל עשוי מחומרים איכותיים, עומד בתקנים וכי החברה מספקת שירות פירוק והרכבה של האוהל ביום האירוע.

לא ניתן להגיב


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218