מאי 26, 2019
El Hayam
סגור לתגובות על אישורים לאירוע על החוף – מול מי ואיך?

אישורים לאירוע על החוף – מול מי ואיך?

כל אחד מאיתנו שנמצא בתהליך של הפקת אירוע ואין זה משנה אם מדובר בחתונת החלומות שלנו, בת מצווה לבת המהממת שמחכה לאירוע בקוצר רוח או מסיבת אירוסין מצומצמת, רוצה שהאירוע שלו יהיה ייחודי, מהפנט ובלתי נשכח. אחד הדברים שהכי משפיעים על הצלחת האירוע ועל האפקט שהוא משאיר על האורחים אחריו הוא הלוקיישן.

אירועים על החוף הפכו לפופולאריים בקרב ישראלים, זאת בשל האווירה הייחודית, הבריזה מהים, הנוף העוצר נשימה, בעיקר ברגעי השקיעה, תחושת החופש והשלווה.

יחד עם זאת, בואו לא נשכח שהים הוא מרחב ציבורי וכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להנות מהחוף מתי שמתחשק לנו.

אז למעשה, החוק מחייב אותנו להיערך בהתאם ולדאוג לאישורים ולהכנות המתאימות הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה בטיחותית.

לכן, עלינו לבקש אישור מהעירייה או מהרשות המקומית האחראית על אותו חוף. בנוסף, נצטרך לדאוג לביטוח ויחד עם זאת לעדכן את האורחים במה שעלול להיות מסוכן בחוף הים כמו למשל סכנת טביעה, סחף, נפילות מאבנים וכדומה.

בנוסף, עלינו לעדכן את כל גורמי הביטחון כמו גורמי חילוץ והצלה, משטרה, מכבי אש כדי שיהיו ערוכים לכך במידה וחס וחלילה משהו קורה. עלינו לדאוג לכל האישורים לפני שאנחנו מזמינים את האורחים, כדי שלא יקרה מצב שאנחנו לא מצליחים להשיג את כל האישורים ואז צריכים לבטח את האירוע. בכל מקרה, כדי להיעזר בחברת הפקות המתמחה בארגון והפקה של אירועים בטבע, כך תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט זמן והתעסקות עם כל הדברים האלה.

לא ניתן להגיב