ספט 8, 2019
El Hayam
סגור לתגובות על בחירת ספקים לחתונה – איך לעשות את זה נכון

בחירת ספקים לחתונה – איך לעשות את זה נכון

החתונה היא אירוע זוגי ואתם מחליטים ביחד כיצד היא תראה. אבל בהצלחת האירוע שלכם שותפים אנשים רבים אשר ביחד אתכם מניעים את הגלגל ומאפשרים לכם להגשים חלום.
בעלי אולם האירועים, צוות ההפקה, התקליטן, הצלם, מעצב השיער, המאפרת, מפעילי אטרקציות, מעצב אירועים ועוד. בחירת אנשי המקצוע והספקים קריטית להפיכת החזון למציאות ויש לבחור בפינצטה את הספקים שייקחו חלק במאורע. כיצד מבצעים את תהליך הבחירה בדרך האפקטיבית ביותר?

ההיבט הפרסונלי – סוד ההתאמה האישית

לפני שיוצאים לדרך חשוב להגדיר מה בעצם אתם מחפשים ולהבין שמי שהיה נכון ומוצלח לחברים שלכם לא בהכרח יהיה אטרקטיבי עבורכם. האם אתם רוצים להינשא בגן אירועים אורבני בעוד הם חיפשו חתונה על שפת הים, צלם שמתמחה בצילומים ספונטאניים ולא מהוקצעים, עמדת סלפי או עמדת מגנטים. רשימת הדרישות המקדימה תעזור לכם להתמקד מראש ולבצע בחירה מדויקת.


ההיבט הרציונלי – בעקבות הספק המבוקש

אחרי שבחרתם את סגנון החתונה שלכם מבין כל סגנונות החתונה השונים תוכלו כעת לבצע את החיפוש. כדאי להתוודע לכמה שיותר ספקים מוצלחים העונים על התיאור המפורט וניתן לעשות זאת בחיפוש מעמיק ומקיף ממנוע החיפוש של גוגל דרך אינדקסים למיניהם ועד חיפוש בקבוצות ייעודיות בפייסבוק. יש להגדיר את החיפוש בצורה ממוקדת ככל שניתן, כמו למשל, אולם אירועים במרכז. תוכלו כמובן להתבסס על המלצות של קרובים וחוות דעת אינטרנטיות כדי לקבל מושג על הספק ולצמצם את הרשימה גם על פי מראה עיניים. למשל, כיצד נראה האולם בתמונות ובסרטוני וידאו, אלבום העבודות של הצלם והאם זה הסגנון שאתם מחפשים.

ההיבט החברתי – חשיבות האינטראקציה

זכרו שיש משקל רב גם לכימיה ושוב, ספק שהיה הפרטנר המושלם לחברים הוא לא בהכרח הפרטנר המושלם עבורכם. אין כמו שיחה מקדימה ופגישת תיאום ציפיות לבחון את הקשר. האם האולם באמת נראה כמו בתמונות ויותר והצוות המקצועי שלו בא לקראתכם בהתאמת האולם לצרכים האישיים, האם התקליטן מוכן לזרום אתכם בגיבוש פלייליסט והצלם יכול להציע לכם את אופציית הצילום כפי שאתם מדמיינים אותה? תיאום ציפיות יאפשר לכם גם לגבש דעה ומושג על הספק, האישיות והמקצועיות שלו וכן לבחור את דרך העבודה הנכונה עבור שניכם.

ההיבט הטכני – עלויות, זמינות ופרטים חיוניים

כמובן שיש לבדוק מול כל ספק שנכנס לשלישיית הפיינליסטים האם הוא פנוי בתאריך המיועד ומה עלות העבודה לפי מה שאתם מבקשים. למשל, העת מחיר של אולם עשויה לכלול גם שירותי קולינריה, עיצוב שולחנות, לגלם את מספר המנות לפי מספר האורחים וכדומה. אפשר בהחלט לבצע השוואת מחירים עם שניים-שלושה ספקים על מנת להבין מה אתם מקבלים מכל אחד מהם ובאיזה מחיר ולהחליט מתי כדאי לשווה יותר והאם יש מקום גם לניהול מו"מ על הוזלת עלויות. כמובן שעל איכות משלמים ולפעמים כדאי לשלם מעט יותר כדי לקבל יותר…
בעת חתימה על ההסכם התמקדו גם באותיות הקטנות ומה כולל ההסכם, למשל, במקרה של ביטול או אקסטרות שאולי שכחתם לקחת בחשבון כאשר חישבתם כמה יעלה לכם לעבוד עם אותו ספק או לשכור את אותו גן אירועים. כדאי להגיע גם לחוות אירוע לדוגמא, לבצע טעימות של הקייטרינג במידה ומדובר בישות חיצונית, לראות את התקליטן בפעולה. הכל עניין של כמה אתם לחוצים על המחיר ועל הזמנים. אם יש לכם מספיק זמן לבצע סיור מקדים ולשקול היטב את הבחירה תוכלו לעבור על כל פרט לעומק עד גיבוש ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השייווק שהונפקה בבורסה של טורנטו

לא ניתן להגיב


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218