מועדונים לבת מצווה- איך לבחור מועדון ברמה מבלי לגמור את כל הכסף

בת מצווה זה אירוע מרגש ומיוחד בחייה של כל ילדה. לא מדובר בעוד יום הולדת משמחת, מהנה ומרגשת, אלא ביום הולדת בעלת משמעות מיוחדת. לפי המסורת, כאשר לכלת יום ההולדת מתמלאות 12 שנים היא הגיע לגיל בת מצווה וחוגגים לה את יום ההולדת במאורע גדול ומיוחד- כזה שהיא בטוח לא תשכח לאורך זמן.

האפשרויות לעריכת חגיגת בת המצווה הן גדולות ומגוונות, ונעות לרוב בין: שכירת אולם ועריכת בת מצווה בהשתתפותם של כל המשפחה וחברים, לבין עריכת בת מצווה מצומצמת יותר אך מהנה יותר עבור כלת יום ההולדת במועדון אליו מוזמנים כל חברי הכיתה ומשפחה קרובה.

כל אחד בוחר את צורת החגיגה המועדפת אליו, בהתאם לתקציב, לאילוצים המשפחתיים, למסורת, ולרצונותיו.

מועדון לבת מצווה לא לעשירים בלבד

כאמור, דרך אחת, מעולה ומהנה ביותר לציין את בת המצווה היא על ידי שכירת מועדון בו נערכת מסיבה לכבוד כלת בת המצווה. מועדונים לבת מצווה יש הרבה ואלו הם מועדונים בהם נערכים אירועים מצומצמים יחסית המתאימים במיוחד לבת מצווה. מועדונים לבת מצווה לרוב לא מייחדים עצמם רק לאירוע זה אולם, הם מיועדים לכל אירוע אינטימי וקטן שנועד לעשות הרבה שמח. מועדונים המציגים עצמם כמועדונים לבת מצווה יכולים לדרוש כסף רב עבור שכירת האולם, וזאת בשל העובדה שהם מודעים לכך שעבור בת מצווה מרבית ההורים מוכנים להשקיע משאבי כסף רבים.

אופציות זולות לחגיגה יוקרתית

אם ברצונכם לערוך אירוע מרגש, בלתי נשכח ומהנה בלי להשאיר חור בכיס, הנה מספר טיפים איך לעשות זאת: ישנם מקומות רבים שאינם מפרסמים עצמם כמועדונים לבת מצווה, אלא כמקומות לעריכת אירועים. לרוב מדובר במתנ"ס המציע את אולמות החוגים שלו לעריכת אירועים תמורת כסף לא רב – בין היתר, אירועי בר מצווה. עבור המתנ"ס זו דרך מצוינת לנצל את השטח גם בשעות הערב/ לילה שהמקום בדרך כלל לא מאויש, ומבחינתכם זו הזדמנות לזכות בחלל גדול ומרווח שבו ניתן לערוך את האירוע- והכול במחיר נוח. אופציה נוספת היא להשכיר אולמות של העירייה. העירייה מקימה כל מיני מבנים שביום משמשים לאגודות למיניהם, או לכל מיני קבוצות המשכירות אותו ובלילה אפשר להפוך את המקום למועדון מסעיר ומשמח בו ניתן לחגוג את יום ההולדת.

כך תוכלו להשכיר מועדון לבת מצווה במחיר שווה לכל נפש ומבלי להכניס עצמכם להוצאות מיותרות.