מגנטים לאירועים – גם על חוף הים

כאשר אתם עורכים כל אירוע למשל חתונה, בר מצווה או אפילו אירוע חברה או מסיבה, חשוב שתהיה לאירוע מזכרת. בימינו צילום זה כבר לא מספיק ולכן רבים בוחרים באופצייה של מגנטים לאירועים. מדובר על תמונות שמודבקות על גבי מגנטים מיוחדים, שאותן ניתן להדביק על המקרר בבית או בכל מקום אחד. למעשה מדובר במזכרת מיוחדת שנשמרת מהאירוע. והתמונות- אלו תמונות שצולמו תוך כדי האירוע וזה היופי בשירות של מגנטים לאירועים, הכל נעשה במקום. משלב הצילום ועד שלב ההכנה. רבים גם בוחרים בשירות של מגנטים לאירועים לאור מחירו בזול ביחס לעלות הפקת אירוע, במיוחד אם בחרתם באולם יוקרתי כזה או אחר או מקום שבו נערכים רק אירועי בוטיק מיוחדים והפקות יוקרה. גם חברות היוקרה וגם באירועים עממיים יותר, כולם יודעים שחייבים לפנק את האורחים בדרך זו או אחרת, ומה יותר טוב מלצלם את האורחים ולתת להם את התמונה כמזכרת נחמדה ביותר בה הם יכולים לעשות כל שימוש שבו הם יבחרו.

 מהם יתרונותיו של שירות מגנטים לאירועים על חוף הים?

כאשר עורכים אירוע על חוף הים, ישנה השפעה רבה לאווירה הקיצית ולשמש במרום. התאורה שמקנה השמש הינה תאורה טבעית ויפה שמצטלמת נהדר בתמונות. כמו כן, באירועי קיץ שמתחילים בסביבות 19:00 בערב, עדיין ניתן לצפות בשקיעה שמקנה צבעים מהממים שמצטלמים היטב בתמונות. וכך האורחים שלכם יזכו בצילומים יפהפיים שגם ישמשו אותם לאחר האירוע בפייסבוק או באלבום ורק זה שווה הזמנת צלם לאירוע.

 כמה עולה שירות מגנטים לאירועים?

יש לשים לב שבאירוע על חוף הים יתכן ותצטרכו הערכות מיוחדת מבחינת חשמל וכדומה, דבר שעלול לייקר את מחירו הרגיל של השירות. צילום מגנטים סטנדרטי עולה בסדר גודל של 800-1500 ש"ח, תלוי בכמות האורחים ובכמות המגנטים אותה אתם רוצים להזמין לאירוע. אך גם בתוך הפערים האלה ישנם הבדלים שכן יאוכת המגנטים משתנה מצלם לצלם ועלולה להדרדר אם משתמשים בחומרים שאינם איכותיים. לכן חשוב לבחור בצלם מגנטים בעל מחיר אטרקטיבי שיודע לתת שירות טוב ואדיב ולעשות שימוש בחומרים טובים בלבד. אפילו שווה לשלם לצלם יותר ושיתן מגנטים איכותיים. במיוחד אם מדובר על אירוע של פעם בחיים כמו חתונה, בר מצווה או אירועים מיוחדים אחרים בעלי חשיבות, אשר תרצו לקבל מהם מזכרת. על כן זכרו לבדוק את המחיר, האיכות, והכמות, וכמו בכל אירוע הזהרו מנוכלים אשר עושים שימוש בחומרים שאינם איכותיים או במחיר מופקע, ובתחום של מגנטים לאירועים שהינו תחום פרוץ, ישנם רבים כאלה. מזל טוב ובהצלחה!!!