סידורי פרחים

סידורי פרחים בצורה יפה קלאסית ומיוחדת מוסיפה לאירוע שלכם מגע ייחודי ועיצוב מותאם, בחירת הפרחים המתאימים ועבודה לפי כללים פשוטים לסידור פרחים יכול לספק מראה קלאסי, מקסים ומהמם. מעצבי הפרחים המומחים בחברתנו עושים את כל המאמצים ומנסים בכל העדינות לפתח שילובים וסידורים מיוחדים וייחודיים לכל סיבת אירוע שתהיה על מנת לשקף את מטרתו של אותו אירוע הנערך על חוף הים או בחצר עם דשא קבוע אם הוא חתונה, מסיבת יומולדת, יום נישואין, מסיבה לעסק, מס

יבת רווקות, ארוחה עסקית ועוד.

סידורי הפרחים שמספק צוות המעצבים והמומחים שלנו לרוב משלב כל סוגי הפרחים, טבעיים או מלאכותיים בשילוב של סטנדים, הדפסות נייר, עץ, ועוד לסידורי הפרחים. כל מה שיבקש הלקוח ולפי מטרתו של האירוע הכל מוגשם ובנגיעה עדינה, קלאסית, כפרית  בעזרת סלסלת פירות או כל תחושה שיכולה לשקף את סיבת האירוע. הצוות מנסה להתאים את צבעי הפרחים והסידורים למטרת האירוע, לליבוש של הכלה במידה והאירוע הוא חתונה, לאווירת המקום, לעונה שבה מתקיים האירוע וכו'… בסוף יוצאת תמונה מותאמת ומצויירת בשילוב של צבעים מרשימים ומותאים ביניהם מכל הצדדים של העיצוב והכל במיוחד לנוף המרהיב מול הים באחד מהחופים שהופך כל אירוע לעוד יותר מיוחד ויוקרתי.

הסגנון שלנו מגיע מההשראה סביבנו. אנחנו כל הזמן לוקחים מה שמתרחש סביבנו וסביב בעל האירוע מדברים מיוחדים על מנת להשתמש בו ליצור עיצובים חדשים. אנחנו אוהבים לעבוד עם הבלתי צפוי, בין אם אנחנו עובדים ישירות עם חתן וכלה, בעל עסק, הורה, מתכנן אירוע או צלם, אוהב וכו'… נביא נקודת מבט ייחודית ויצירתית לכל אירוע, לכל חופה, לכל שולחן , כניסה לאירוע, רחבת הריקודים, במת האירוע, כסאות ועוד.

אל הים הוקמה על יסודותיו של העיצוב. אנחנו עובדים עם הלקוחות שלנו כדי לקבוע את הסגנון שלהם ולסייע להם לפתח תוכנית עיצוב מגובשת, אחת שבה כל אלמנט מתאים באופן מושלם לתוך העיצוב הגדול יותר של האירוע. אנו עובדים עם כל אלמנט של האירוע מן הנייר, הפרחים, מצעים, שולחנות, ותאורה על מנת להבטיח כי כל פרט ופרט הוא מדויק בקנה אחד עם התפיסה הכללית. אנא צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף.