קליפ חתונה – כל הטרנדים במקום אחד

בכל פעם שנופלת לידי הזמנה לחתונה, מתחילה הפקה שלמה סביב הנושא. כמובן, שהסוגיה הראשונה סביב ארוע מרגש זה, היא איך לרדת לפחות 5 ק"ג עד ליום המיוחל, וזאת בכדי שאצליח גם לנשום, בזמן שאני לובשת את השמלה שבחרתי עם הנעליים החדשות. משם,זה ממשיך לניתוח אירוע, שהינו שלב בו מנסים לנחש מה גודל ההפקה בכדי לדעת כמה לכתוב בצ'ק (טיפ קטן, הכי פשוט זה להשאיר את הצ'ק פתוח לכתוב את הסכום בסוף האירוע ככה אפשר לדעת בכמה לפרגן…) אחרי כמה כוסות יין בקבלת פנים (כמובן שם מדובר בבר איכותי ולא תוצרת הארץ אז אפשר גם להתענג על כוס קאווה קרה), מגיע השלב בו אני דורסת נשים , זקנות, וטף בכדי לתפוס מקום צמוד לחופה. מקודשת מקודשת מקודשת! מזל טוב! כאן, אני הופכת לנינג'ה, עטויה בשמלה יוקרתית (כמובן שלא תגנוב לכלה את ההצגה) ועקבים שכנראה עוצבו ע"י סנדלר ששונא נשים. וכך ,אני עטה על הכלה בכדי לקבל ברכה , ואז אתנחתה. אחרי שכולם התמקמו להם בשולחנות, והתחילו לנגב לחמניות בחומוס וסלט חצילים, האטרקציה הבאה מתחילה. ריקוד הסלאו. כשתם לו ריקוד הסלאו, ואחרי כמה שירים במזרחית, כולם מתיישבים למנה עיקרית, ואז זה מגיע…

קליפ חתונות

אין חתונה בלי סרט חתונה (לפחות מצגת חתונות) . התחום הזה מהר מאד תפס תאוצה והחל לעוף. מכיוון שכל זוג חולם על הסרט חתונה המושלם, להלן ריכוז של מספר סוגי סרטונים או קליפים לחתנה.

קליפ חתונה מצחיק

קליפ חתונה מצחיק הוא לרוב קליפ חתונה בו משולבים תמונות של ערבי שכרות עם החברה מהצבא, שירים של מוניקה סקס למיניהם, ועוד איזה נאמבר של מוסיקה מזרחית . תוכן הקליפ בד"כ יהיה מורכב ברובו מסיפורים מביכים של החברים, ועוד כמה מזל טוב מהקרובים והמשפחה, וכאן נפתחת עוד תת אסכולה: אלו שמוכנים להשקיע כסף ולפנות לצלם ועורך מקצוענים. ויש כאלה שחוסכים ועושים סרטון בבית. כך, או כך לרוב קליפ מצחיק נעשה על יידי החברים והאחים.

קליפ מרגש

לרוב ניתן לפגוש קליפ מרגש בחתונות יותר…מפוארות. בקליפ חתונות מרגש כמובן נשמע גם פסקול של סלין דיון, ומריה קארי, ניתן לשמוע דקלום רומנטי של הכלה. בהתחלה תמונות של הזוג כשהיו תינוקות, ובהמשך סרטונים של הזוג צועדים יחדיו אל עבר האופק. ישנם עוד סוגים שונים של סרטוני חתונות מכל הסוגים ומכל המינים, אלה הם רק 2 סוגים עיקריים. מה שבטוח זה, שאני לא יודעת מי עדיין רואה את הקליפים האלה, אבל אני מנצלת את הזמן הזה בכדי לצאת לעשן סיגריה, להתקשר לחברות ולספר להן בפרטי פרטים איך נראית החתונה (וכמובן איך הכלה).