אירועי עסקים

אירועים עסקיים הם מסורת ארוכת שנים של החברות והעסקים בישראל, אירועים אלו נחשבים ליוקרתיים ומפוארים אשר מציגים מנהלים חדשים, תוכניות עסקיות חדשות, קידומי עובדים ובכירים, חגיגות ופרסים, יחסי ציבור, הצגת מוצרים חדשים, וכו'…

"לכל מסיבה יש סיבה ולכל עסק יש מטרה וחזון להגשים " – חברת אל הים קיימת ומציעה שירותים שאין להם מתחרה מבחינת המקצועיות ומסירות למטרת אותו עסק. בין אם אתם בעלי האירוע או המוזמנים , צוות אל הים והתכנון שלנו יהפוך לכם את המסיבה לאירוע וחוויה בלתי נשכחים לכל החיים. התכנון של הצוות שלנו מתחיל מההזמנה , עיצוב של חוף הים המתאים והנגיש לרוב האורחים, עיצוב הולם ומתאים לנושא של האירוע, אם זה פרסומי, הוקרה, קידום, יחסי ציבור וכו' התכנון המוקפד שלנו יהפוך את האירוע שלכם באמת בלתי נשכח. הצוות יספק חווית שירות מושלמת, מהנה, ובידור לכל המוזמנים.

חוף הים נחשב למקום האידאלי לעריכת אירועים עסקיים שונים שהוא תחום ההתמחות של חברת אל הים אשר מהווה מקום יוקרתי, מיוחד, מרווח, מתאים לכל מטרה אם זה אירוע פאר , אירוע אטרקטיבי של פעילויות, ארוחות עסקיות, והכל… לכן צוות המומחים של אל הים מתחילים לתכנן כל אירוע עסקי לפני כמה חודשים ממועד האירוע עצמו, כדי לבחון איך להגשים את מטרתו של האירוע ולבחון את הקהל המוזמן ולאיזו נישה חברתית הוא משוייך על מנת שהעסק עצמו יוצג בצורה הכי יוקרתית ומיוחדת מול העובדים, האורחים ומול עסקים  אחרים.

השירות כולל הזמנות, שולחנות וכסאות מיוחדות לכל אירוע, כיסויים וסכו"ם מפואר או קלאסי, קישוטים מיוחדים המתאימים לסיבת האירוע, כמו בלונים , מוצרים מהחברה או כל קישוט שישקף את סיבת האירוע והמטרה , תמונות וציורים , מסכים ומקרנים עם ציוד הגברה והקלטה , קייטרינג מפואר , אוכל ממטבחים שונים עולמיים וישראליים לפי בקשה, קוקטיילים, טיולי שטח, ברמנים מקצועיים, מופעים ותקליטנים , אפשרות להזמנת זמרים מפורסמים (צריך הזמנה מוקדמת של שנה לפחות) , כל מה שתבקשו אנו כאן כדי לחסוך ממכם כאב ראש בתכנון ובטח בזבוז זמן על חיפוש אחרי כל הדברים שצריכים לאירוע מוצלח כמו שחלמת עליו. אז תהיו רגועים , תתפנו לעסקים והעובדים שלכם ותנו לצוות המומחים שלנו לצייר לכם חלום שיתגשם וחזון שיתממש.

אל הים באה לחסוך מהעסק בזבוז זמן יקר בתכנון אירוע עסקי לכל מטרה, כך שהיא מציעה את השירותים שלה מתכנון האירוע , ההזמנות של האורחים, עיצוב חוף הים והמקום של האירוע שיתאים לדרישות של העסק, עד שהמוזמן האחרון יחזור הביתה מרוצה ונהנה מחוויה מקסימה. כל זה בהתאם לדרישות ולצרכים של האירוע והמטרה ממנו ובטח לפי התקציב . לכן על בעל העסק להכין רשימה של האורחים והמוזמנים לאותו אירוע- ולהעריך כמה מוזמנים יהיו , להדגיש מהי מטרתו של האירוע אם היא לצורך פרישה, קידומם של אנשים ועובדים מיוחדים או לצורך פרסומו של מוצר חדש בחברה, וכו'… על מנת שהצוות של אל הים יתחיל בתכנון העונה על הצרכים והדרישות של בעל העסק, לכן חשוב שהרשימה תהיה מוכנה לפני כמה חודשים .