5 המלצות למפעילים למסיבת יום הולדת לילד

 

בכל יום הולדת אנו שוברים את הראש מה להכין לילדים, כיצד נפעיל אותם, במה ניתן להם להתעסק שלו יתחילו להוציא את כל האנרגיות שיש להם אחד על השני. למה לשבור את הראש כשאפשר לתת למישהו אחר לעשות את העבודה? ריכזנו עבורכם המלצות ל5 מפעילים למסיבת יום ההולדת לילד שלכם.

  1. קוסם – הבחירה הקלאסית בעולם של מפעילים לימי הולדת. כמעט ואין ילדים שלא אוהבים קוסמים, הרי מדובר בפעילות מצחיקה, משעשעת, מפתיעה ומיוחדת, שמשאירה ילדים ומבוגרים כאחד פעורי פה. נכון שהקונספט של קוסמים כבר ידוע ומוכר, אבל בואו לא נשכח שעבור ילדים כל הצגה היא עולם ומלואו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בקסמים ונפלאות.

 

  1. מכוניות על שלט רחוק – הפעלה אקטיבית לבנים ולבנות. מדובר למעשה במפעיל שמגיע עם שלל מכוניות וצעצועים מוטוריים על שלט רחוק העורך תחרויות, משחקים ומופעי מירוץ בין הילדים. מיועד בעיקר לבנים, אך יכול להתאים גם לקבוצה מעורבת.

 

  1. מסיבה לבנות בלבד – מתאים לכל הגילאים כאשר המוזמנות הן בנות. ערב אמנותי ותרבותי מעולם הנשים (או מעולם הילדות שרוצות להיות נשים). ערב בנות יכלול בדרך כלל איפור, או מסכות טבעיות ממלפונים ואבוקדו, מסיבת פיג'מות בה כל הבנות מתלבשות בפיג'מות ומתפנקות להן, וגם משחקי חברה כמו אמת או חובה, שבהם מתגלים כל הסודות על הבנים שהן מסמפטות, אוהבות או מחבבות.

 

  1. יום הולדת כדורגל – מיועד למסיבה של בנים. דרך נהדרת להוציא אנרגיות, לגבש, ולאחד קבוצה של בנים. כי גברים כמו גברים, בכל הגילאים, מה שלא הולך דרך הראש, הולך דרך הרגליים.

 

  1. פעילויות יצירה – מפעיל קבוצות בימי הולדת ואירועים העורך פעילויות יצירה, ידע לספק למשתתפים חווית יצירה במגוון חומרים. ניתן לבנות פסל סביבתי מעיסת נייר ודבק, תבניות גבס לצביעה, שזירה, סריגה, ציור ועוד. יש לבצע את ההתאמה של פעילויות היצירה הספציפיות לאופי הקבוצה, האם הקבוצה מעורבת, גילאי הקבוצה, מהם תחומי העניין המשותפים של הקבוצה, ובעיקר מה הכי חשוב לחתן יום ההולדת או כלת השמחה.