בר מצווה

בר/בת מצווה זהו האירוע שבו את/ה הופכים להיות גדולים, לעלות לתורה ולקרוא מפטיר. זהו יום מיוחד שבעצם הוא יום הולדת ה 13 שלך .

בר מצווה זהו המעבר לבגרות, והתקופה החשובה בחיי כל יהודי צעיר, עם הרבה מסורת, טקס ומורשת תוך יום אחד ומיוחד.  בפרקטיקה המודרנית, טקס בר המצווה דורש הרבה יותר הכנה והשתתפות מצד הילד, אשר יעבוד עם הרב / או החזן במשך חודשים על מנת ללמוד לקראת האירוע. אל הים והצוות שלה יכולים ללוות את אירוע בר מצווה בכל השלבים לא רק בתכנון של האירוע והמקום על חוף הים אלא גם עזרה במציאת רב או חזן במידת הצורך והחשוב זה להיות עם החתן בכל השלבים היסודיים של האירוע כמו:

קבלת הפנים שמלווה בתפילות ספציפיות . (הצוות שלנו ידהים את המוזמנים בכל האפקטים והאמצעים שיכולים לספק קבלת פנים מפוארת, מיוחדת, מסורתית מהים אל החוף המלווה בתפילות ועוד …)

קריאת התורה (העלייה הראשונה לתורה) וקריאת ההפטרה (העלייה האחרונה לתורה) . על הבמה המעוצבת והרקעים המיוחדים וכו'…  .

זריקת הסוכריות. ( הצוות יארגן אפשרויות ואפקטים מיוחדים לא רק זריקת ממתקים ובוטנים אלא הרבה הפתעות לחתן ולמוזמנים על חוף הים ועוד…)

חוץ מהליווי והתכנון אנו שואפים באל הים לכלול הרבה אטרקציות שונות, לא רק לילדים אלא גם למבוגרים שבמסיבה. כל המוזמנים והנוכחים במסיבה צריכים לחוות אירוע וחגיגה בלתי נשכחת. תנו לצוות שלנו לסייע לכם לתכנן את כל האירוע וליהנות כאורח!

אם אתם מתכננים יותר מסתם אירוע של בר מצווה, מה שעליך לעשות זה, קודם לבחור את החוף לחגיגה ממבחר החופים הייחודיים בארץ שיכולים לספק אירוע בלתי נשכח עבור בנך, והשאר תסמוך על הצוות המנוסה שלנו שיעזור לכם לארגן את היום הבלתי נשכח. כמו כן, ניתן לשלב בהפקה גם אטרקציות ומזכרות כגון: הדפסה על קנבס של תמונות מהאירוע.

בין אם אתם מחפשים בר מצווה פרטי, קטן, אינטימי ומשפחתי , ובים אם בר מצווה גדולה עם אורחים רבים על חוף הים, אל הים וצוות המומחים שלה יכולים לעזור לכם לתכנן את האירוע לחגיגה מושלמת שתספק לבן שלך, אירוע שווה לכל החיים, שתעניק לו זיכרון ילדות בלתי נשכח ותעמיק את הקשר שלו לדת ולישראל. אנו עובדים יחד אתך כדי להתאים אישית כל פרט קטן, לפי רצונכם ומבוקשכם.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218