להקות אירועים

"מוסיקה היא כנפיים בעולם של מטה" (הדג נחש)

היום זה כבר ברור לכולם אירוע ברמה גבוהה, זה אירוע עם מוסיקה מקפיצה ואיכותית,

שאל חבר איך היה באירוע? תשאלי את החברה איך היה לך בחתונה? והם ידברו על האוכל ועל… המוזיקה כמובן!

חתונה בלי מוסיקה טובה היא כמו משחק כדורגל בלי גולים, כמו סלט לא מתובל, אנמי ומשעמם. לכן מתחתנים היום כבר לא מסתפקים בתקליטן שמגיע עם פלייליסט מוכן מהבית, זו לא עובדה מוחלטת כמובן, יש אנשים שדי ג'יי ייעשה עבורם את העבודה על רחבת הריקודים, אבל מוסיקה חיה, מכלי מנגן, זה עולם אחר! רבים מחפשים את הדבר האמיתי, להקת חתונות שתנגן בלייב שירים מרגשים לחופה, שתעיף את הרחבה עם כל הסגנונות שהחתן והכלה חפצים בהם.

בישראל 2014 יש מאות הרכבים מוסיקליים לאירועים, והבחירה היא לא פשוטה ולפעמים אף מבלבלת, לכן בעלי השמחה חייבים לענות לעצמם על כמה שאלות לפני שהם מתחילים לחפש את ההרכב שייעשה אותם מאושרים. שאלה ראשונה ולצערנו הכי חשובה:

1. מה התקציב?

הכול מתחיל ונגמר בתקציב

מה התקציב?

להקת אירועים יכולה לעלות החל מאלפי שקלים בודדים ועד לעשרות אלפי שקלים, וזה תלוי כמובן בהרבה גורמים כגון: מספר הנגנים ומספר כלי הנגינה, תאריך האירוע(בקיץ הלהקות גובות יותר), ותק הלהקה, והמוניטין שלה בשוק. בעלי השמחה חייבים להקציב מראש את הסכום אותו הם יקדישו למוסיקה

 

2.מהו סגנון הלהקה שאני מחפש?

יש מבחר סגנונות וצריך להחליט מה חשוב לנו ואיזה סגנונות מוסיקליים יתנגנו באירוע, רוק יותר מהיר וקיצבי= עוד כלי הקשה, סגנון דרום אמריקאי (סמבה, סלסה),= יותר כלי נשיפה, יותר קלאסי= כינורות ופסנתר, כמובן שיש להקות עם רפרטואר מגוון שמסוגלות לשלב מגוון מכל קצוות הגלובוס מאירלנד ועד תימן.

כל צבעי המוסיקה

להקות אירועים

הפיתרון לזה הוא ללכת לפני לחתונה שהלהקה מנגנת בה, לשמוע את כל הסגנונות שהיא מנגנת ולבחון האם הלהקה עונה על הצרכים שלך.

מומלץ להתאים את הסגנונות לקהל הרוקדים, כי לפעמים זה מתנגש עם הטעם של בעלי השמחה, לדוגמא אם הקהל דתי הוא יצפה למוזיקה יותר חסידית ומקפצת ופחות ללועזית כמו ביונסה ואדל.

לסיכום,

להקת חתונות טובה תשנה את האירוע שלך, לכן בחרו בפינצטה את ההרכב שייעשה לכם את הערב.