פבר 28, 2019
El Hayam
סגור לתגובות על סגירת חורף

סגירת חורף

אם אתם בעלי בית קפה שכונתי, בר מצטיין בתל אביב, או גן אירועים מצליח, כנראה שגם לכם יצא להיות מתוסכלים מאמא טבע לפחות פעם אחת או אפילו פעמיים. אומרים שעונת החורף משביתה שמחות, שלא ניתן לחגוג באמת ולהתעלם מהטבע, הרוחות והגשמים. תרשו לנו להטיל באמירה הזאת ספק. כיום יש מגוון אפשרויות, סוגים ודגמים רבים של סגירות חורף המסוגלות להפוך את העסק שלכם לחמים ונעים עבור קהל הלקוחות שלכם כך שכל מה שיישאר לכם לעשות זה להגיש סיידר אלכוהולי חם כדי לחמים להם את הלב ואת הגוף. במאמר הבא נדבר על הסוגים השונים של סגירות חורף ונסביר איזה מהם עשויים להתאים לעסק שלכם. מוכנים? בואו נתחיל!

מגוון סוגים של סגירות חורף

יש מספר סוגים פופולאריים של סגירות חורף העונים על צרכים שונים, חלקם מתאימים לאזורי תעשיה, חלקם מעוצבים יותר , אך המכנה המשותף של כולם: הם יהפכו את החורף שלכם לקל יותר. כאשר אתם בוחרים בסגירת חורף, אתם בוחרים בשטח יבש מגשמים ומנותק מרוחות. למעשה, אתם מחזירים את השליטה בטמפרטורת החדר חזרה לידיים שלכם.

בד

מדובר ביריעות בד מתקפלת (ידני או חשמלי), מתאים יותר לדוכנים קטנים. סגירת חורף שכזאת אינה זקוקה לפירוק במהלך הקיץ משום שהיא מתקפלת לצורת גליל בקלות יחסית ואינה תופסת המון מקום. חיסרון משמעותי של סגירת חורף מסוג זה הינו שמדובר במשהו סטנדרטי וטכני שלא עונה על שפה עיצובית כזאת או אחרת.

Standard Line

הסוג המושלם לבתי קפה \ פאבים ואפילו אירועים. משדר אווירה אינטימית, קלאסית אך עדיין יום יומית במקום מסויים. האיזון המושלם בין יוקרה לשגרה. חיסרון משמעותי: עשוי להיות יקר, ומסורבל מדי כאשר רוכשים סוטג שכזה. קצת מיותר ואפילו מציק להשאיר סגירת חורף שכזאת בעונת הקיץ, כך שצריך לפרק אותו. תהליך הפירוק עשוי להיות מורכב ואף צריך למצוא מקום לאכסן. כיום יש חברות הנותנות שירותי השכרה לטווח ארוך ובכך חוסכת לכם זמן, כסף והמון כאב ראש.

פרגודים UP&DOWN  

מדובר בדגם היוקרתי ביותר כעד כה מבין כל מה שהצגנו. מדובר במחיצות זכוכית כפולות המונעות חדירה של קור בצורה אפקטיבית. מורכב משני מכריבים עיקריים המסייעים ליעילות המוצר ובכך להפוך אותו לנוח וקל לשימוש בכל ימות השנה.

  • רכיב עליון: עולה ויורד לפי הצורך ובקלות יחסית, ניתן להגביה או להנמיך לפי הצורך.
  • רכיב תחתון: בהרכבה קבועה

לסיכום

עונת החורף לא חייבת להשבית שמחות ולמנוע מהלקוחות שלכם להגיע לבית העסק. בתור עצמאיים אתם בטח יודעים שהתפקיד שלכם בראש ובראשונה הוא להיות יצירתיים ולהמשיך לחפש פתרונות. סגירות חורף עשויות לתת מענה יעיל לעונת החורף ואפילו לתרום לעיצוב המקום ולהוסיף לאווירת האינטימיות שלו. שיהיה חורף חם ונעים לכולנו.

לא ניתן להגיב


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218