אוק 27, 2019
El Hayam
סגור לתגובות על דוכני אוכל לאירועים מיוחדים

דוכני אוכל לאירועים מיוחדים

כל אירוע הוא מיוחד בפני עצמו ועל מארגני האירוע מוטלת האחראיות הרבה לדאוג לשביעות רצונם של האורחים, של חתני השמחה ולדאוג שהכול יתפקד כראוי. אל האירוע נהוג להזמין קייטרינג, תקליטן, אטרקציות שונות ועוד. תלוי בסוג האירוע, בגודל האירוע, בכמות האורחים, היכן הוא נערך וכו'. יש דבר אחד שתראו כמעט בכל אירוע היום ולא משנה באיזה סוג אירוע או כמות האורחים והיא דוכני אוכל. דוכני אוכלי לאירועים מיוחדים היא אטרקציה בפני עצמה: הריחות, הטעמים הנראות הוויזואלית הנפלאה של הדוכנים והחוויה המרגשת בכל ביס הופכת את הדוכנים הללו לחובה בכל אירוע. אילו סוגי דוכנים וכמה מהם זה כבר תלוי באירוע עצמו ובמארגנים.

דוכני אוכל לאירוע גדול

אירועים גדולים הם אירועים שמונים בדרך כלל מאות אורחים ומעלה. מדובר על אירועים כמו חתונות, בר/בת מצווה או כל אירוע גדול אחר אליו יכולים להיות מוזמנים כמות גדולה של אורחים. אירועים אלה לרוב יהיו באולם/גן אירועים מתאים או בשטח פתוח המיועד לחגיגת אירועים. במקומות אלה ניתן לשלב דוכני אוכל לאירועים מיוחדים שיהפכו את האירוע למיוחד וטעים יותר. האורחים שלכם יצפו למגוון רחב של אפשרויות אכילה, החל ממנות פתיחה, מנות עיקריות וקינוחים. באמצעות דוכני אוכל תוכלו לספק להם את כל זה או לכל הפחות להשלים את מנות הפתיחה והקינוחים.

דוכני אוכל לימי הולדת

בהתאם לסוג יום ההולדת וקהל היעד בו ניתן לבחור מבין דוכני אוכל מיוחדים וטעימים במיוחד. כך למשל אם מדובר ביום הולדת שאתם מארגנים לילד שלכם וצפויים להיות במקום כמה עשרות ילדים וודאי תרצו לשלב דוכנים של ממתקים, דוכני נקניקיות או פיצות (תלוי אם הולכים על קונספט חלבי או בשרי), דוכני ברד ועוד. כאשר מדובר ביום הולכת שבו רוב הקהל הוא קהל בוגר תרצו אולי ללכת על דוכני אוכל מיוחדים יותר כמו דוכן מוזלי, דוכן בשרים על האש, פוד טראק, דוכן תפוח אדמה אפוי ועוד.

דוכני אוכל לאירועי חברה/השקה

גם באירועי חברה ובהשקות יש השקעה מרובה בכל מה שקשור לתפאורה, לתכני האירוע, להזמנת האורחים ושמירה על שביעות רצונם על מנת להביא אותם לשלב הבא במסננת השיווקית. על מנת לעשות זאת כדאי לדבר אל הבטן של האורחים. בדרך כלל באירועים כאלה במקום להזמין קייטרינג מזמינים דוכני אוכל שבהם אנשים יכולים לקחת אוכל ולאכול אותו תוך כדי תנועה או בעמידה ללא יותר מדי מקומות ישיבה או קונספט של אכילה לפי מנות בשולחנות.

כמה דוכנים זה מספיק?

כמות הדוכנים תלויה כמובן בכמות האורחים שלכם וגודל השטח שבו נערך האירוע. מומלץ להתייעץ עם חברת הקייטרינג ודוכני המזון בנושא.

האם ניתן לשלב גם קייטרינג?

חברה מקצועית הפועלת בתחום במשרה מלאה ולא כעבודה נוספת בשעות הערב, תהיה מסוגלת לספק מגוון רחב של דוכני מזון ובשל כך קרוב לוודאי שגם תוכל לספק שירותי קייטרינג על ידי שף מקצועי ובכמות הנדרשת לאירוע שלכם. צרו קשר לפרטים נוספים.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השייווק שהונפקה בבורסה של טורנטו

לא ניתן להגיב


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218