נוב 8, 2020
El Hayam

המדריך לחתונה מצומצמת אך מהנה בקורונה

מגפת הקורונה סיפקה אתגרים רבים לעולם, כלכליים, נפשיים, בריאותיים אבל בתחום אחד היא ממש השאירה אדמה חרוכה והוא תחום החתונות, מאז מרץ 2020 הזמן בו פרצה המגפה בארץ זוגות הרוצים להתחתן נמצאים בשלב אי וודאות ותחת הגבלות קשות שלא מאפשרות להם לבצע חתונה של 300-400 איש כמו שהיה נהוג בעבר בחתונה ממוצעת, אל תוך אי הוודאות הזו וההגבלים בני הזוג אמורים לקבל החלטה האם להמתין שמגפת הקורונה תיגמר או להתחתן על פי ההגבלות וההיתרים.

 

בכתבה זו נעסוק באיך בכל זאת לערוך טקס חתונה ומסיבה מבלי לעבור על חוקי המדינה ועד כמה שפחות לסכן את האורחים שלכם בהידבקות המונית.

 

איך עורכים חתונה בתקופת הקורונה?

 

  • התאריך – אז כמו שכבר למדנו על בשרנו ההגבלות משתנות מתאריך לתאריך מחודש לחודש ובהתאם להיקף התחלואה בארץ, דאגו שהתאריך יהיה גמיש כלומר סגרו עם בעל גן האירועים שאם יחולו הגבלות על התאריך שלכם אז יש החזר כספי מלא או דחייה לתאריך אחר.
  • כמות המוזמנים – ההגבלות על התקהלויות ובעיקר במסיבות וחתונות משתנה בהתאם להיקף התחלואה אך זה לא אמור למנוע מכם את התכנון המקורי כיוון ואתם יכולים לחלק את החתונה לשעות, החופה תיערך בליווי המשפחה הקרובה והאנשים המבוגרים, לאחר שעה יחליפו את המוזמנים האלו כמות מוזמנים אחרת (על פי ההגבלות באותו זמן) ועל ידי הקפדה על כמות מוזמנים הנמצאת בפנים בכל רגע נתון תוכלו לעשות חתונה במסגרת ההגבלות.
  • מקום האירוע – השתדלו לעשות את האירוע באוויר הפתוח אך אם מדובר על חתונה בחורף ואין מצב לעשות אותה בגן אירועים פתוח אז לפחות תדאגו שאולם האירועים יהיה מאוורר כראוי ולמנוע התקהלויות לא רצויות.
  • דאגו למוצרי היגיינה, מסכות וחיטויי – עשו עמדה עם מסכות וחומרי חיטויי להיגיינה.

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101