נוב 8, 2020
El Hayam

האם לדחות את החתונה עד אחרי הקורונה

רוב זוגות המתחתנים דמיינו בראשם את יום החתונה שלהם באופן אחר לחלוטין מזה המאושר לקיום היום, הם דמיינו מאות חברים, בני משפחה ומכרים מצטופפים ברחבת החופה כדי להעיף מבט הטקס המרגש, הם דימינו את עצמם רוקדים סלואו מול כולם, הם דימינו איך כולם נהנים לסעוד בשולחנות וכמובן לפזז ולקפץ ברחבה עד שעות הלילה הקטנות, אך כל זאת לא יכול כאמור להתקיים בתקופה זו מחשש להתפרצות המגפה.

בכתבה זו נעסוק בשאלה האם כדאי לזוגות לדחות את יום חתונתם ליום שאחרי מגפת הקורונה או שכדאי להם להתחתן תחת המגבלות הנוכחיות.

דחייה או קיום החתונה

באופן טבעי אנו מבינים ללב של כל אחד ואחת שדמיינו לעצמם את חתונתם מאז היו ילדים, החלום הגדול שהתנפץ אל עבר המציאות עומד בסימן שאלה האם לעצור את החיים המשותפים יחד ולחכות שימי הקורונה יהיו מאחורינו והמגבלות יחד איתם או להרים ידיים ולעשות את החתונה תחת המגבלות הנוכחיות.

 

  • בעד קיום החתונה בעת הנוכחית – את רוב הדגש אנו שמים על קיום החתונה בתקופה הנוכחית וזו כיוון שמגפת הקורונה כאן כדי להישאר כנראה גם אחרי שימצא חיסון, טובי המומחים טוענים שבסיטואציה הכי אופטימית החיסון אם יגיע בשנה הקרובה יצליח למנוע רק 70% ממקרי ההדבקות שזו בשורה מעולה אבל לא כזו שתפתח את ההגבלות והמשק מיד לאחר מתן החיסון אלא תגרום להליך איטי של מיגור המגפה באמצעות הגבלות לצד חיסון, כך שאין אף אחד בעולם שיכול להגיד לכם באיזה תאריך ושנה ההגבלות יהיו מאחורינו.

 

  • נגד קיום החתונה בעת הנוכחית – אם אתם צעירים, לא ממהרים להקים משפחה ויש לכם את הסבלנות לחכות שנה, שנתיים ואפילו אולי שלוש אז יכול להיות שזה הימור מוצלח, קחו בחשבון שהזמן יכול לגרום לזוגיות להיפגע.

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101