נוב 8, 2020
El Hayam

חתונה ברוטציה המדריך המלא

תקופת הקורונה זימנה לנו הרגלים ומושגים חדשים רבים אך אחד היצירתיים שבהם הוא חתונת רוטציה, מה זה אתם שואלים? חתונת רוטציה היא חתונה שמטרתה להקפיד על ההגבלות שניתנו בנוגע להתקהלויות ובו בזמן לאפשר לנו לחגוג עם מספר כפול או משולש ממה שההגבלות בעצם מתרות, איך עושים את זה? בדיוק מה שנדון עליו במדריך זה.

חלוקה חכמה ותכנון

כדי שחתונת הרוטציה שלכם תהיה הטובה ביותר שאתם יכולים להפיק אתם צריכים לעשות תכנון מושלם של הערב ואז לחלק אותו לפי אופי וסוג המוזמנים, מה הכוונה? המשיכו לקורא והבינו הכל.

 

  • שלב א – תכנון כמות המוזמנים, הכינו רשימות של המוזמנים שאתם רוצים באירוע שלכם, קחו בחשבון את המספר המותר בכל רגע נתון להתקהלות על פי ההגבלות וחשבו האם המספר הסופי שלכם הוא כזה שהגיוני לחלק אותו ל3-4 שלבים בערב שכל שלב אורך בין שעה לשעתיים, אחרי שהגעתם למספר סופי של מוזמנים שיתחלק נכון למספר שלבים בערב עוברים לשלב הבא.
  • שלב ב – תכנון הערב, זהו חלק מאד חשוב שצריך בעצם להיות הבסיס לחלוקה שתגיע לאחר מכן, התכנון חייב להכיל לפרטי פרטים את אופי השלב כדי שיהיה קל לשלב בו את פלח האוכלוסייה המתאים לדוגמא… שלב ראשון חופה, זהו שלב מרגש שבו חשוב להיות מוקפים במשפחה והקרובים ביותר, דאגו שבכל חלק של הערב אוכל יהיה זמין לאורחים שמן הסתם מצפים לאכול, גם אלו שיגיעו אחרונים.
  • שלב ג – חלוקה חכמה על פי אופי הקהל וגילו, שימו לב שאת חלוקת הקהל צריך להתאים לאופי שלו, לקרבה שלו אליכם ולגילו, לדוגמא הורים טריים שיצטרכו לדאוג לבייביסיטר תזמינו בשלב מוקדם של הערב, משפחה מבוגרת וקרובה תזמינו לשלב החופה ואת החברים הטובים שעושים שמח תזמינו לשלב הריקודים, זוהי חלוקה חכמה.

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218