נוב 8, 2020
El Hayam

הזמינו אותי לחתונה בתקופת הקורונה מה לעשות

אז קיבלתם הזמנה לחתונה של מכר/ משפחה/ חברים קרובים ואתם ממש חוששים כי זוהי תקופת הקורונה? אז קודם כל אתם בסדר גמור, זה נכון לחשוש מחתונות בתקופה זו כיוון והוכח כי הם היו הגורם הדבקה הגדול ביותר של הגל השני שהכה בנו, הסיכוי להידבקות בחתונה מסתבר כגדול ומשמעותי, אז מה עושים בסיטואציה שכזו? בכל זאת לא נעים להבריז אבל אתם מפחדים… כל התשובות מיד בכתבה זו.

לא להתבייש זה הבריאות שלכם

יש לכם שתי אפשרויות העומדות בפניכם ובשתיהן אתם חייבים להשים את גורם הבושה בצד, זוהי הבריאות שלכם ואין לכם במה להתבייש, החתן והכלה אולי יספרו לכם כי הכל בטוח והם מחלקים את החתונה לקבוצות קטנות, שהם דואגים לפחות חיבוקים ונשיקות ועוד… אל תסמכו על אף אחת מההבטחות האלו כיוון והחתן והכלה לא יכולים לשלוט בכל אורח ואורח שיגיע לחתונה ומספיק אחד שחולה ולא מקפיד כדי להדביק גם אתכם.

  • אפשרות ראשונה – החלטה חד משמעית לא להגיע לחתונה, בין אם אתם באוכלוסייה בעלת סיכון מוגבר או בין אם אתם אנשים רגילים שפשוט חוששים ובצדק מהנגיף אתם חייבים להשים את עצמכם לפני כולם, הבריאות שלכם היא החשובה מהכל, תנסו לדבר לליבם להסביר להם שאתם חוששים שאתם מקפידים להתרחק מכל גורם סיכון שהוא ודאגו לקפוץ אליהם כדי להעניק להם מתנה בכל מקרה.
  • אפשרות שנייה – הגעה ושמירה על הכללים, אם החלטתם בכל זאת להגיע לחתונה אל תתביישו להקפיד בצורה מוגזמת על הכללים, שמרו מרחק מכולם, הימנעו מחיבוקים ולחיצות ידיים, הימנעו מהצטופפות, עטו מסכה על פניכם בכל שלב בערב ונקו את הידיים שלכם בצורה יסודית אחת לכמה זמן.

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101