מרץ 16, 2021
El Hayam

חתונה בחוץ אביב 2021 למה להגביל?

בתחילת שנת 2020 נכנסה אלינו בסערה מוחלטת מגפת הקורונה, היא השביתה את ענף האירועים כמעט לחלוטין, מלבד כמה הבלחות בין גל תחלואה לגל הבא שאחריו שגם הן היו במתכונות מצומצמות לא היה אפשר לערוך חתונות בישראל מהחשש של התקהלויות והדבקה מוגברת, אך כעט אנחנו ניצבים בפתח של תקווה חדשה, חיסוני הקורונה שהגיעו אלינו ומציגים בינתיים אפקט מרשים בהורדת התחלואה, האם באביב 2021 יאפשרו לחתונות בחוץ להיערך?

 

בכתבה זו נעסוק בשאלה האם חתונות באוויר הפתוח ייערכו באביב 2021, אם כן איך ואם לא למה?

 

חתונות בחוץ באביב 2021

 

נכון לרגע כתיבת שורות אלו אין תשובה חד משמעית כן או לא… מעריכים בצורה מאד גסה שכן אבל עם הגבלות כלשהן וגם זה בעירבון מוגבל ויכול להשתנות לכאן או לכאן, למה?

 

כי אנחנו נמצאים במערכה שדורנו לא ידע כמוה, נכון אנחנו נשענים על מדע חזק שהצליח בתקופה קצרה מאד להפיק חיסון שנראה כרגע יעיל אבל אל תמעיטו מערכו של הטבע הוא חזק מכל מדע ובקלות ווריאנט כזה או אחר יכול לחזור ולשבש לנו את כל התכניות… אז התשובה לשאלה למה היא כי פשוט אין לנו מספיק מידע עוד, אין מידע איך ולאן המגפה הזאת עומדת להתפתח או לדעוך…

 

נכון לעכשיו עובדים לפי מה שהמגמות מציגות והן מציגות יעילות בפני הנגיף גם אם בפחות יעילות מול הווריאנטים עדיין טוב יותר מאשר ללא חיסון כלל.

 

אז בסיטואציה הקיימת אירועים מצומצמים יכולים להתקיים אחת וכמה אם אלו אירועים באוויר הפתוח, אך עדיין חייבים להגביל ולהיזהר גם אם אלו אירועים בחוץ.

 

הרי חתונות הן דבר משמח, האורחים שותים ונכנסים לאווירה, נצמדים זה לזה ברחבת הריקודים לרוב שהם "בראש טוב" כבר אחרי כוסית שתייה או שתיים ואז גם יש יותר אהבה וחיבוקים וריקודים צמודים ומרימים את החתן והכלה וכל אלו יכולים בקלות לגרום להדבקה.

 

אז נשאלת השאלה אבל אם כולם מחוסנים מה הבעיה? אז נכון החיסון מגן בצורה די טובה אבל זה לא 100% ומלבד זאת החשש הגדול באמת הוא מהדבקה של ווריאנט כלשהו שיחדור בשקט לאוכלוסייה וידביק בהמונים.

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101