מרץ 16, 2021
El Hayam

פתיחת המשק מרץ 2021 אור בקצה המנהרה לתחום האירועים

חודש מרץ 2021 הוא סימן דרך בדרך לחזרה לשגרה מלאה מאז החלו הגבלות הקורונה או שהוא עוד תעתוע שמספקת לנו המגפה? בזמן שהחזרה לשגרה ניראת כמשהו בטוח עבור רבים בזכות החיסונים בעלי האירועים והעסקים התלויים בענף ממשיכים לקזוז ציפורניים בעצבנות ולהיות חשדניים.

בכתבה זו נסקור את כל המקרים והבעיות שעלולות לצוץ במהלך החזרה לשגרה שיגרמו לנו לחזור אחרוה אבל יחד עם זאת ניתן גם את התרחישים החיוביים

התרחישים השליליים

  • לא מספיק אנשים יתחסנו – אם לא מספיק אנשים יתחסנו בארץ המגפה תחזור ואנחנו לא מדברים רק על סבב החיסונים הזה הרי ידוע ומובן כבר בשלב זה שבכל חצי שנה עד כשנה נצטרך להתחסן שוב כדי לחזק את הנוגדנים בגוף ורק כך למנוע את חזרתה של המגפה בהיקפים גדולים, אך אם הרבה אנשים יזלזלו ולא ילכו לקבל את החיסונים נחזור למצב של סגר והגבלות מהר מאד.
  • החיסונים יפסיקו להיות אפקטיביים בגלל ווריאנט – אם ייכנס או ייווצר בארץ ווריאנט שעמיד בפני החיסונים שסופקו בארץ המצב עלול להחזיר מהר מאד את ההגבלות ממנו חוששים בעלי העסקים בתחום האירועים.

התרחיש החיובי

  • החיסונים עובדים והציבור ממושמע – במצב בו החיסונים ממשיכים להיות אפקטיביים כמו שהם היום והציבור יחזור לקחת גם את החיסונים בעוד חצי שנה או שנה המגפה בישראל תתפוגג או לפחות תהיה במצב כל כך שטחי שתאפשר המשך שגרת חיים נורמאלית.

אין ספק שנכון להיום ולנתונים שאנו מכירים המצב נראה כמו אור בקצה המנהרה עבור בעלי העסקים בתחום האירועים, נראה שהחיסונים עושים את העבודה ומספיק אנשים מתחסנים, אלו שבחרו שלא יישארו כרגע מחוץ למעגל האירועים.

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:
yoram kraus – סיפור מסע טיפוס הרים על ההר המסוכן באירופה (אנגלית

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101