מרץ 16, 2021
El Hayam

חתונות 2021 איך יראו אחרי כל הבלאגן

אז בקצה המנהרה כבר רואים את קרן האור וכנראה שבשנת 2021 ענף החתונות יחזור לפעול וזוגות צעירים יוכלו לשוב ולהתחתן ולא בפני 10 אנשים בלבד אלא עם מסיבה, עם קייטרינג ועם קהל רחב, אבל בכל זאת מרגיש כאילו וזה לא בדיוק יחזור להיות אותו הדבר שהיה פעם… אז איך יראו חתונות בשנת 2021? הקיץ כבר מבצבץ לבוא ועונת החתונות מתקרבת עמו, אחרי שנה קשה מאד לענף יש תחושה כי הנה הענף חוזר לפעול ועונת החתונות עומדת להתרחש, אבל זוהי תהיה עונת חתונות מתוחה, עדיין עם הגבלות וצריך להבין ולהתכונן לכך.

השוני בין מה שהכנו לבין המצב הנוכחי

אז כולם מבינים שהמגפה עדיין פה, עדיין יש מעט אנשים שמסרבים להתחסן, עדיין יש מלא ילדים שלא יכולים להתחסן, החיסונים אמנם מגנים באחוזים גבוהים אבל לא ב 100% וכמובן כל הזמן מרחפת הסכנה מעל של ווריאנטים עמידים בפני החיסון  שיכולים לסכן את כל מה שהשגנו אז לצערנו נמשיך עם ההגבלות עוד תקופה ארוכה.
  • כניסה למחוסנים והגבלה של בדיקות ללא מחוסנים – אז המתווה המסתמן כעת הוא שמחוסנים יוכלו להיכנס לאירועים, אנשים שלא מחוסנים יצטרכו לעשות בדיקות מהירות 4 שעות לפני האירוע בנוסף לבדיקה בכניסה לגן האירועים שתבוצע באחריות ועל ידי צוות גני האירועים.
  • עטיית מסכה בכל זמן – ההוראה של עטיית מסכות תמשיך להיות עדכנית וקהל המוזמנים ייאלץ לעטות מסכות בכל זמן השהייה שלו באירוע.
  • הגבלה של מספר מוזמנים לפי הוראות משרד הבריאות לתקופה הנוכחית – בכל תקופה ובהתאם להיקף התחלואה באותו זמן יפרסם משרד הבריאות הוראות והנחיות למספר מוזמנים
  • שמירת מרחק בעיקר בישיבה לאוכל – הגבלת שמירת המרחק תישאר בעינה בעיקר בזמן האוכל בו אנשים מסירים את המסכות כדי לאכול.

מרחבי הרשת: סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות האינטרנט בסיבים אופטיים מבית yes

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101