מרץ 24, 2021
El Hayam

למה חתונה מצומצמת תהיה טובה מחתונה מורחבת

ענף האירועים הוא תעשייה המגלגלת מאות מיליוני שקלים, הרצון שלהם תמיד יהיה להגדיל עבורכם את האירוע כי ככל שיש יותר אורחים יש יותר רווחים, אבל זאת לא הסיבה היחידה למה אתם צריכים לבחור בחתונה מצומצמת ולא בחתונה ענקית עם מאות מוזמנים. רבים נוהגים לחשוב שחתונה גדולה ומפוארת מעידה משהו על טיבה, ככל שהחתונה גדולה יותר אנשים נוטים לחשוב שהיא תהיה שמחה יותר אך בפועל ברוב המקרים הם טועים ומיד נסביר למה.

ההבדלים בין חתונה קטנה לחתונה גדולה

 
  • אנשים קרובים שאוהבים לעומת מעגל מרוחק של אנשים – אחד ההבדלים הגדולים ביותר שיש בין חתונה גדולה ומורחבת לבין זו המצומצמת היא מעגל הקרבה של האורחים אל בני הזוג וככל שהמעגל קרוב יותר ככה השמחה תהיה אמיתית ועוצמתית יותר, תחשבו על הזמנה שקיבלתם פעם מאדם שלא ראיתם בו חבר או מכר קרוב, ברוב המקרים אתם רואים את ההזמנה כמשהו מעיק שיתפוס לכם את הזמן ויצריך מכם להוציא כסף, וברוב המקרים תהיה גם האנרגיה שלכם ירודה בעקבות כך באירוע עצמו אם בכלל תלכו, לעומת זאת חשבו על הזמנה מחבר ממש קרוב או בן משפחה שאתם אוהבים, הרצון לבוא ולעשות לו שמח הוא עז וזה בדיוק מה ההבדל בין חתונה מצומצמת לחתונה מורחבת.
היכולת להשקיע בכל אחד מהאורחים זמן איכות לעומת אי יכולת להגיע לכולם – בחתונה מצומצמת בזמן האוכל החתן והכלה יוכלו להגיע לכל שולחן אורחים ולהעניק להם באמת זמן איכות שיתרום גם למצב הרוח שלהם לעלות.
מרחבי הרשת: סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות האינטרנט בסיבים אופטיים מבית yes

כתוב תגובה


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/themes/simplo/comments.php on line 101


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/bidcoil/public_html/elhayam.co.il/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218